Dziwny problem z tuszem do urządzenia PSC 1510

Witam ! Mam taki problem, kupiłem drukarkę HP PSC 1510 i wszystko było Ok do momentu kiedy skończył mi się tusz. Przy zakupie drukarki dowiedziałem sie że tusz który jest w niej w momencie zakupu jest tylko tuszem rozruchowym :frowning: Więc nie starczy na długo. :cry: Postanowiłem że zużyje go i dopiero kupie sobie tusz właściwy. Kiedy tusz się skończył grzecznie kupiłem oryginalny tusz HP który firma podaje na stronie jako ten który jest THE BEST :mrgreen: W tym momencie zaczął się problem. Na pudełku tuszu czarnego jak i kolorowego jest napisane ze pasuje do drukarki HP PSC 1510 niby taka jak moja :evil: Ale w momencie kiedy wkładam tusz do drukarki okazuje się że drukarka wyświetla błąd pojemnika z tuszem. Wszystkie zabezpieczenia są ściągnięte z pojemnika, numer tuszu czarnego to 92 a kolorowego 93. Numery się zgadzają :evil: Więc nie wiem dlaczego nie działają. Jeśli to może w czymś pomóc to powiem że jak wkładam z powrotem pojemniki rozruchowe to wszystko wraca do normy. Nr tuszy rozruchowych to kolor 342 czarny 336. POMÓZCIE !!

Do poczytania:

Może brudne styki na kartridżach,urządzeniu lub źle napełniasz.

Lub kartridże rozruchowe nie nadają się do napełniania,zapytaj w pomocy http://www.hp.pl

http://druknet.pl/regeneracja/?tid=263

http://druknet.pl/regeneracja/?mid=27

Ale ja nie napełniałem tych tuszy. To są orginalnie tusze HP… :frowning: I właśnie w tym problem. :roll:

Soorki nie doczytałem - czyli wymieniasz całe kartridże.

W takim razie pytaj w pomocy HP http://www.hp.pl

może tylko piszą że pasują lub trzeba coś zrobić dodatkowo, sprawdź dokładnie nowe kartridże - wyczyść styki ,może odłącz urządzenie od sieci 230V i od kompa na 30 minut,przeinstaluj oprogramowanie urządzenia.

Lub możliwe że nowe uszkodzone.

:slight_smile: OK sprawdzę… Najgorsze że otworzyłem te tusze i teraz istnieje możliwość że wyschną… :cry:

oryginalne tusze maja swoja gwarancje

udaj sie do sklepu i przedstaw sprzedawcy problem, powinien je bez problemu przyjac (mimo ze zostaly otwarte)

najlepiej wez ze soba drukarke, zeby mogli sami sprawdzic

Hm… tylko że z tym to może być problem, bo te tusze były kupione za granicą, więc jeśli chodzi o tego typu zwroty to może być problem. :frowning: Próbowałem też wyczyścić styki, ale to nic nie dało :cry: