Dziwny problem z wpisywaniem tekstów

(system) #1

Witam. Na kompie mojej siostrzenicy pojawił sie jak dla mnie bardzo niespotykany problem: mianowicie nie może wpisywać żadnego tekstu w "aktywnych oknach" np na stronkach www (onet, interia przylogowaniu na poczte i na wyszukiwarkach tych że stron), w gg nie może wpisywać tekstu w otwartym oknie komunikatora a także w opcjach win xp (np kiedy chciala zalozyc haslo na koncie uzytkownika ni cholery nie dalo sie tam nic wpisac). Dziwne to bo w edytorach tekstu wszystko smiga ok. Co jest nie tak? moze ma jakas dziwna opcje w windowsie wlaczona...???

prosze o pomoc

(Qbap) #2

Coś masz nie tak z Internet Explorer, dlatego też GG ci nie działa bo jest ono oparte na ActivX-ach IE. Przeinstaluj najlepiej IE i posprawdzaj czy nie masz jakis szkodnikow ktore moge to blokować.

(system) #3

czyli mam rozumieć że ma wirusy najprawdopodobniej???

osobiscie nie mam jak tego sprawdzic. wiem tyle co dzwonila do mnie. wspominala ze miala wirusy...ale zeby to od razu blokowaly IE i reszte tych funkcji???

(lazikar) #4

Wklej loga.

(system) #5

nie mam takiej mozliwosci bo o problemie wiem z rozmowy telefonicznej takze przez telefon probowalem cos zaradzic ale to nie to samo co mozliwosc osobistego sprawdzenia co sie dziej

p.s.

jak mam "odczytać' logo ?

Złączono Posta : 01.05.2006 (Pon) 21:46

jak mam te "loga" zdobyc??skad je zczytac???

(fiesta) #6

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 982#285982