Dziwny problem z wpisywaniem tekstów

Witam. Na kompie mojej siostrzenicy pojawił sie jak dla mnie bardzo niespotykany problem: mianowicie nie może wpisywać żadnego tekstu w “aktywnych oknach” np na stronkach www (onet, interia przylogowaniu na poczte i na wyszukiwarkach tych że stron), w gg nie może wpisywać tekstu w otwartym oknie komunikatora a także w opcjach win xp (np kiedy chciala zalozyc haslo na koncie uzytkownika ni cholery nie dalo sie tam nic wpisac). Dziwne to bo w edytorach tekstu wszystko smiga ok. Co jest nie tak? moze ma jakas dziwna opcje w windowsie wlaczona…???

prosze o pomoc

Coś masz nie tak z Internet Explorer, dlatego też GG ci nie działa bo jest ono oparte na ActivX-ach IE. Przeinstaluj najlepiej IE i posprawdzaj czy nie masz jakis szkodnikow ktore moge to blokować.

czyli mam rozumieć że ma wirusy najprawdopodobniej???

osobiscie nie mam jak tego sprawdzic. wiem tyle co dzwonila do mnie. wspominala ze miala wirusy…ale zeby to od razu blokowaly IE i reszte tych funkcji???

Wklej loga.

nie mam takiej mozliwosci bo o problemie wiem z rozmowy telefonicznej takze przez telefon probowalem cos zaradzic ale to nie to samo co mozliwosc osobistego sprawdzenia co sie dziej

p.s.

jak mam "odczytać’ logo ?

Złączono Posta : 01.05.2006 (Pon) 21:46

jak mam te “loga” zdobyc??skad je zczytac???

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 982#285982