Dziwny problem z wtyczką (adobe)

Witam, ściągnąłem (wielokrotnie zresztą) program adobe flash player, gdy chcę go zainstalować, to wyskakuje okienko z informacją: “Nie masz wystarczającej ilości miejsca na dysku, aby uruchomić instalację, zwolnij 5000KB miejsca.”. W ogóle tego nie rozumiem ponieważ komputer jest świeżo po formatowaniu i jest 200GB wolnego miejsca. Już próbowałem wszystkiego, instalować w innym folderze, przenosić ten plik itp., ale zawsze wyskakuje ta sama informacja. Zależy mi jednak, żeby zainstalować tą wtyczkę, bo bez niej połowy rzeczy nie można zobaczyć w firefoxsie.

A jakiej wielkości masz dysk C: co ? :smiley: Bo co z tego że dysk twardy ma 200 Gb jak dysk C: będzie miał np: 10 Gb a dysk D: 190

A widziałem już tak zainstalowane systemy przez domorosłych magików szumnie zwanych Informatykami :lol:

A wtyczka którą opisałeś instaluje się na partycji systemowej no i du… jak masz tak zainstalowany system. Bo to na dysku systemowym nie masz wolnego miejsca.

Czy ja coś niewyraźnie napisałem? Mam 200GB wolnego miejsca na dysku, gdzie powinna się zainstalować ta wtyczka - czyli na dysku C. Napisałem, co się dokładnie dzieje i nie oczekuję bezsensownych i najprościej mówiąc głupich pytań, tylko ewentualnej przyczyny tego problemu. Jeśli nie jesteś w stanie mi pomóc, to nie odpowiadaj w sposób bezwartościowy, choćby dla własnej kultury osobistej. I nie jestem Niuniuś proszę Pana.

Pytam dlatego bo już rożne rzeczy widziałem i nic mnie nie już nie zdziwi . Poza tym na głupie i bezsensowne pytanie odpowiedziałem konkretnym pytaniem i odpowiedzią a poza tym z twojej wypowiedzi nie wynikało jak masz skonfigurowany system.

Dla ciebie to może jest oczywiste bo masz go przed sobą ale my go nie widzimy dlatego nie p… bzdur że moja odpowiedź jest bez sensu.

Jak żeś taki mądry to po co zadajesz durne pytania ?

Alexander.rip A tak na poważnie :smiley: Jeżeli masz zainstalowany xp a partycje są w formacie NTSF sprawdź sobie czy aby przypadkiem na partycji nie masz włączonego " PRZYDZIAŁU DYSKU" prawy klawisz na dysku C: ->właściwości->Przydział i czy nie jest zaznaczone "Włącz zarządzanie przydziałami. Może ktoś bawił się kompem jak ciebie nie było.

Niestety to nie to, ta opcja jest wyłączona. Nie mam pojęcia, co jest grane. Co do wcześniejszych postów, to uniosłem się nieco, bo nie lubię kiedy ktoś wyraża swoje opinie bezpodstawnie. Myślę, że powinniśmy skończyć te słowne przytyki. Sytuacja z tym adobe do szału mnie doprowadza.

Jest jeszcze jedne wyjście : Zrobić formata do zera tj: Skasować wszystkie partycje i zainstalować jeszcze raz system , ja już też nie mam pomysłów co to może być a jeżeli system jest jeszcze goły to można by go przeinstalować bo nie wiadomo czy z innymi programami w przyszłości nie wyjdą takie siupy . A dlatego mówię o pełnym formacie bo może na dysku jest jakiś syf który blokuje instalację bo szzeże mówiąc pierwszy raz spotykam się z podobną sytuacją.