Dziwny problem

Witam i przepraszam, że nie ma informacji w tytule ale sam nie wiem jak to opisać. Mam laptopa lenovo ideapad y550 z systemem win7 32bit i problem polega na tym, że nie wiadomo czemu zmieniła się cała konfiguracja mojego komputera. Włączam dziś rano i pierwsze co widzę to powiększony ikonki jak w rozdzielczości 800x600 chociaż w panelu sterowania jest ustawione 1366x768. Przy uruchomieniu systemu pierwsze dwa komunikaty jakie zauważyłem to konfiguracja panelu dotykowego i potwierdzenie licencji na windows live skąd jakaś licencja na win live się tu wzięła? Wszystkie dane na dyskach zostały ale ustawienia zostały usunięte np. ustawienia firefoxa, wszystkie zakładki itp. czy może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? czy to jakiś wirus?

aaag , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

windows live niedawno wyszedł jako aktualizacja. Możliwe że to on Ci namieszał (nieprawidłowa/przerwana instalacja). Przeskanować komputera jakimś antywirkiem online nie zaszkodzi oczywiście, ale ja bym stawiał na WL