Dziwny Problem

Niedawno moja kol kupiła od drugiej używany telefon (niewiadomego pochodzenia) samsunga E700 był troche połamany itd. I wczoraj przesłałem jej konfiguracje mms i gprs z Orange. I dzisiaj dostaje sms, że mam jej oddać kase bo jej telefon zepsułem! Co mam w tej sytuacji zrobić? Faktycznie to moja wina?

że jak jej popsules niby tego fona??? co sie z nim stało

No podobno całe oprogramowanie się poprzestawiało czy coś. Jak pójde do Orange i powiem co się stało to on coś zrobią?

ale ten fon ma sciagniętego simlocka??czy orginalny do orange

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 20:02

ja bym wziął tego fona i przywrucił ustawienia fabryczne moze to coś by dało

Jak telefon był niewiadomego pochodzenia to może wcześniej eksperymentowano z jego softem. Lecz to trochę dziwne bo przysłanie takiej gotowej konfiguracji nie narusza softu tylko ustawienia użytkownika.

A koleżanka próbowała wyłączyć telefon, wyjąć simlock i baterię i znowu odpalić. Albo wprowadzić ponownie ustawienia fabryczne?

A może po prostu przestawiły sie profile i uznała to za poważny problem?

Jeżeli telefon nie jest kupiony w salonie (piszesz o niewiadomym źródle zakupu) i nie ma gwarancji to nic nie zrobią. Taka konfiguracja raczej nie ma prawa uszkodzić fona.

Czy widziałeś co się stało z telefonem, bo może koleżanka chce zrobic cię w bambuko :o ??

Nie da się wejść w aparat bo pisze: Blokada podglądu

Koleżanka chce Cię wykiwać. Nic ci nie mogą zrobić.

Czyli mam to olać. Ale ona chodzi ze mną do klasy. To jakimi argumentami mam ją przekonać??? Planuje pójść do Orange z nią i spytać się czy ta konfiguracja mogła spowodować błąd aparatu. Ehh… zawsze jakieś problemy :cry:

Ale pokazała ci ten telefon?

Dobre rozwiązanie, przynajmniej wyjdzie, że to nie twoja wina.