Dziwny Problem

(Mwojciechowski55) #1

Niedawno moja kol kupiła od drugiej używany telefon (niewiadomego pochodzenia) samsunga E700 był troche połamany itd. I wczoraj przesłałem jej konfiguracje mms i gprs z Orange. I dzisiaj dostaje sms, że mam jej oddać kase bo jej telefon zepsułem! Co mam w tej sytuacji zrobić? Faktycznie to moja wina?

(żabol) #2

że jak jej popsules niby tego fona??? co sie z nim stało

(Mwojciechowski55) #3

No podobno całe oprogramowanie się poprzestawiało czy coś. Jak pójde do Orange i powiem co się stało to on coś zrobią?

(żabol) #4

ale ten fon ma sciagniętego simlocka??czy orginalny do orange

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 20:02

ja bym wziął tego fona i przywrucił ustawienia fabryczne moze to coś by dało

(outca$t.) #5

Jak telefon był niewiadomego pochodzenia to może wcześniej eksperymentowano z jego softem. Lecz to trochę dziwne bo przysłanie takiej gotowej konfiguracji nie narusza softu tylko ustawienia użytkownika.

A koleżanka próbowała wyłączyć telefon, wyjąć simlock i baterię i znowu odpalić. Albo wprowadzić ponownie ustawienia fabryczne?

A może po prostu przestawiły sie profile i uznała to za poważny problem?

Jeżeli telefon nie jest kupiony w salonie (piszesz o niewiadomym źródle zakupu) i nie ma gwarancji to nic nie zrobią. Taka konfiguracja raczej nie ma prawa uszkodzić fona.

Czy widziałeś co się stało z telefonem, bo może koleżanka chce zrobic cię w bambuko :o ??

(Mwojciechowski55) #6

Nie da się wejść w aparat bo pisze: Blokada podglądu

(Filipsko) #7

Koleżanka chce Cię wykiwać. Nic ci nie mogą zrobić.

(Mwojciechowski55) #8

Czyli mam to olać. Ale ona chodzi ze mną do klasy. To jakimi argumentami mam ją przekonać??? Planuje pójść do Orange z nią i spytać się czy ta konfiguracja mogła spowodować błąd aparatu. Ehh... zawsze jakieś problemy :cry:

(outca$t.) #9

Ale pokazała ci ten telefon?

Dobre rozwiązanie, przynajmniej wyjdzie, że to nie twoja wina.