Dziwny skok szybkości pobierania/wysyłania

Cześć.

Coś naprawde dziwnego i troche bardzo (i miło) zaskakujacego dziś mi sie zdarzyło. A wiec mam Ubuntu 10.10 od jakiegos czasu (pare miesiecy). Wczoraj robiłem formata bo zwaliłem jedna rzecz niechcacy ale nie o tym chciałem… Mam neta (niby) 10 Mbit/s, niby bo zawsze gdy sciagałem albo cos to max 250kbit wyciagało (kiedys, gdy moj operator był mniej znany to srednia predkosc była 500kbit-1 Mbit). Dzisiaj patrze sobe w System>Administracja>Monitor usług widze Pobieranie 2-3 Mbit a wysyłanie 75-100kbit a sciagnieto mam 10 Gbit i wysłano 1 Mbit. Kompa właczyłem dzis rano i przez wiekszosc dnia nie bylem na nim był tylko właczony (przegladarka ani nic nie bylo wlaczone, komunikatory tez nie). Nie wiem czemu tak szybko chodzi net anie czemu tyle sciagnał i wysłał… (na kompa napewno nikt nie wchodził, nie ma małych dzieci, a komap blokuje poprzez zablokuj ekran a do tego u nas w domu kazdy ma swojego kompa).

Oo, a teraz zwolnił mi ;/ i mam 100-150kbit :/.

Nie wiem czy sie martwic czy co. Moze mieliscie cos podobnego?

10mbit/s i 250kb przy ściąganiu?? :shock: już dawno bym zmieniał operatora… :cry:

Hmm, znaczy teraz to juz 3 Mbits bo zmienione pakiety zostały nie dawno i ja mam w clearwire.be (w belgii) bezprzewodowy tak modem nie usb tylko jakby router ;p

http://media.komonews.com/images/070308_clearwire.jpg

O taki jak na obrazku. :wink:

pozostało się tylko cieszyć :smiley: może w końcu zauważyli że masz neta 10mbit/s :stuck_out_tongue: i zrobili tak jak powinno być heh

matmaxalez ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.). Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif