Dziwny wirus wykrywany przez avg

CZeść, znalazłem wirusa w pewnym pliku a chce go zachować, więc jeżeli dam go na dysk d (bo na dysku c mam zainstalowany system) to może mi wirus zepsuć system? tzn przejdzie na c? itp

Tak, przejdzie.

czyli system mi padnie ? . Niechce tego pliku usuwać . Wirus to Win32/heur avg coś takiego wykrywa (dziwny wirus)

Arekaaa , a czy to nie czasem aktywator do Windowsa, albo Office’a? :slight_smile:

Arekaaa ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Po pierwsze zastosuj sie do poleceń MODA .Po drugie usuń to bo możesz w niedługiej przyszłości tego żałować. Może zainstalować dodatkowe konie trojańskie, robaki i wirusy na zainfekowanym komputerze.A poza tym podobny temat jest już na forum , możesz sie zapoznać z nim wirus-t426446.html

sprawdź na virustotal czy inne skanery tez potwierdzają ze to wirus .

na virustotal dużo antywirów wykrywa wirusy ale to normalne, ponieważ we wszystkich ułatwieniach do gry (trainerach) są wirusy tylko nie wiem czy moge używać, czy komp mi nie padnie

Nie raz piszą ,że trainery nie mają wirusów tylko antywirusy je wykrywają ponieważ zmieniają (trainery) wartość w grze czy coś takiego. Nie wiem czy to prawda. Trainer jest to do gry Battlefield 2 tylko do singla, chciałbym sobie pograć na boty na ułatwieniach bo dużo razy już grałem bez i mi się znudziło

Na razie wius jest w kwarantannie , czekam na wasze opinie czy go przywrócić

MOŻNA ZAMKNĄĆ TEMAT, WOle nie zainfekować całego kompa , ale i tak dzięki za waszą pomoc :wink: