Dziwny Wysoki Ping w grach


(Maciexo04) #1

Witam , mam Internet Bez przewodowy Telenor i mieszkam aktualnie w szwecji , gdy chcę pograć w csa na polskim serverze[szwedzkich nie sprawdzałem bo wgl. nie znam żadnego] Mam Ping + 100 , Prawie zawsze 168 a czasem skacze do dwustu , zawsze gdy gram komunikatory i inne rzeczy mam zamknięte , antivirusa nie posiadam , moja szybkość internatu to 3,6 Mb dodam jeszcze że skanowałem ten na tejs stronie http://www.speedtest.pl/ i wyskakuje mi że mój ping to 82 ! Dlaczego tak jest ? i mogę jakość zmiejszyc ping aby normlanie grać? :smiley: Pomoccyyyyy! !!


(96jasio96) #2

Ponieważ server znajduje się w Polsce ,a ty łączysz się ze Szwecji ...


(Maciexo04) #3

Da sie coś z tym zrobić ? Lub coś żeby mój ping pokazywał tyko że jest mniejszy ? :smiley:


(96jasio96) #4

Nie.


(deFco247) #5

Taka jest odległość między Szwecją a Polską i nic na to nie poradzisz. Natomiast wynik na speedtest pokazuje co innego, gdyż testy były przeprowadzane na szwedzkim serwerze.

Gdybyś przykładowo się łączył z japońskim serwerem, to pingi przekraczałyby 300ms. Czysta fizyka... Większa odległość oznacza większy czas potrzebny na jej przebycie.


(Maciexo04) #6

a wie ktoś dlaczego nie działają mi Szwedzkie servery? jak mówiłem Mieszkam aktualnie w Szwecji i nie mogę pograć na Polskich gdyż mam za duży ping wyrzucają mnie z serwerów i nie mogę go zmniejszyć ... jak dodaje szwedzki wgl. CS go nie widzi -,- ... co mogę zrobić?

-- Dodane 02.01.2011 (N) 22:20 --

wie ktoś ? -,-