Dzojstik nie działa w sony ericsson j210i


(bober370) #1

mam problem dzojtik w sony ericsson j210i nie działa jak moge go naprawić z gury dziękuje


(Shooter) #2

Dżojstik mógł się zabrudzić, rozbierz telefon i przeczyść. Jeżeli to nic nie pomoże to pójdź do serwisu i wymień. Nowy dżojstik to koszt nie większy niż 30 zł.


(Monczkin) #3

bober370 , powiedz mi proszę, od czego jest dział Telefonia...? Przenoszę. Czytaj opisy działów przed założeniem tematu, proszę.


(Wiktor 1996 96) #4

popsuł się to może coś nie łączy


(bober370) #5

ale jak pare razy nacisznie w tą samą stronr to zadziała


(bober370) #6

ale jak pare razy nacisznie w tą samą stronr to zadziała


(flaszer) #7

Na bank jest brudny, a samo "normalne" czyszczenie nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Rok temu też przez to przechodziłem, ale wymiana Joya to nie tylko koszt jego zakupu, ale i także wymiany. Zwyklą lutolą tego nie zrobisz, potrzeba kogoś zręcznego ze stacja hot air. Ale można obejść się bez tego, może ta rada komuś pomoże. Będać zdesperowanym popsikałem joya i jego styki WD-40, oczywiście wcześniej musimy zdjąc obudowęi wyłaczyć aparat. Ktoś powie, że to głupie czy bez sensu - ja odpowiem - działa, od roku czasu do dziś jak nowy (SE T610, obecnie emeryt). Oczywiście, jak ktoś jest beztalenciem to i widelec zepsuje, także wszystko wykonujecie na własną odpowiedzialność.


(michalj82) #8

Właśnie zastosowałem się do tej rady z użyciem WD-40 i muszę powiedzieć, że pomogło mojej komórce.


(slawektor) #9

to bardzo dobrze bo już się pakowałem ,i miałem jechac zabrać Ci tą komórkę i zanieść do serwisu :smiley: :smiley: :smiley: :lol:


(michalj82) #10

Jemu możesz zawieźć do serwisu bo to nie ja zakładałem ten temat.


(slawektor) #11

michalj82 , masz rację zawiozę boberowi370 , a swoją drogą WD-40 to nie jest wyjście na dłuższą metę ,Nowy dżojstik to czasami niestety konieczność . :frowning:


(bober370) #12

slawektor masz daleko do mnie jak chcesz zanieść mi telefon do serwisu :smiley:


(slawektor) #13

no problem Donald ma samolot :smiley: :smiley: :smiley: dzojstik zadziałał ? jak nie Masz WD-40 to możesz przeczyścić spirytusem