Dzojstik nie działa w sony ericsson j210i

mam problem dzojtik w sony ericsson j210i nie działa jak moge go naprawić z gury dziękuje

Dżojstik mógł się zabrudzić, rozbierz telefon i przeczyść. Jeżeli to nic nie pomoże to pójdź do serwisu i wymień. Nowy dżojstik to koszt nie większy niż 30 zł.

bober370 , powiedz mi proszę, od czego jest dział Telefonia…? Przenoszę. Czytaj opisy działów przed założeniem tematu, proszę.

popsuł się to może coś nie łączy

ale jak pare razy nacisznie w tą samą stronr to zadziała

ale jak pare razy nacisznie w tą samą stronr to zadziała

Na bank jest brudny, a samo “normalne” czyszczenie nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Rok temu też przez to przechodziłem, ale wymiana Joya to nie tylko koszt jego zakupu, ale i także wymiany. Zwyklą lutolą tego nie zrobisz, potrzeba kogoś zręcznego ze stacja hot air. Ale można obejść się bez tego, może ta rada komuś pomoże. Będać zdesperowanym popsikałem joya i jego styki WD-40, oczywiście wcześniej musimy zdjąc obudowęi wyłaczyć aparat. Ktoś powie, że to głupie czy bez sensu - ja odpowiem - działa, od roku czasu do dziś jak nowy (SE T610, obecnie emeryt). Oczywiście, jak ktoś jest beztalenciem to i widelec zepsuje, także wszystko wykonujecie na własną odpowiedzialność.

Właśnie zastosowałem się do tej rady z użyciem WD-40 i muszę powiedzieć, że pomogło mojej komórce.

to bardzo dobrze bo już się pakowałem ,i miałem jechac zabrać Ci tą komórkę i zanieść do serwisu :smiley: :smiley: :smiley: :lol:

Jemu możesz zawieźć do serwisu bo to nie ja zakładałem ten temat.

michalj82 , masz rację zawiozę boberowi370 , a swoją drogą WD-40 to nie jest wyjście na dłuższą metę ,Nowy dżojstik to czasami niestety konieczność . :frowning:

slawektor masz daleko do mnie jak chcesz zanieść mi telefon do serwisu :smiley:

no problem Donald ma samolot :smiley: :smiley: :smiley: dzojstik zadziałał ? jak nie Masz WD-40 to możesz przeczyścić spirytusem