Dźwięk 24bit (jakość studyjna)

Witam,

otóż mam taki nie typowy problem, ponieważ chciałbym posłuchać sobie muzyki w lepszej jakości, i dlatego ustawiłem sobie w ustawieniach dźwięk 24bitowy (jakość studyjna) i gdy chcę włączyć jakąś muzykę np. w “Windows media player” to wyskakuje błąd, że program nie może odtworzyć dźwięku, a także jak odpalam muzę na yt to nic nie słychać ;/. Może są potrzebne jakieś sterowniki do karty dźwiękowej albo coś ?

Moja karta dźwiękowa to: “Amd high definition audio device” (chyba przynajmniej tak pisze w menadrzeże urządzeń ;))

Screen: http://imageshack.us/photo/my-images/3/przechwytywanietx.png/

W pierwszej kolejności poczytaj trochę o dźwięku.

Zmień z powrotem na 16bit i tak słuchaj. Po pierwsze nie uzyskasz żadnej poprawy - bo niby jak przy odtwarzaniu ścieżki chcesz zwiększyć jej jakość. Tu bardziej chodzi o nagrywanie dźwięku a nie odtwarzanie.

Po drugie na czym chcesz ten lepszy dźwięk uzyskać? Na głośnikach komputerowych, słuchawkach, podłączonej wieży. Zajmij się uzyskaniem lepszego połączenia (zmniejszenia strat w przesyle sygnału), bo z Hz (hercami) i bitami nic nie uzyskasz.

Krótko mówiąc - Z pustego i Salomon nie naleje).

pozdrawiam

Bez przesady, słychać różnice, sam mam 24 bity na studyjnym i małą różnice słychać

Chyba że ktoś jest głuchy to i Salomon mu nie pomoże :lol:

No to w takim razie co zrobić żeby to działało . !?