Dźwięk 5.1 na youtube?

Witam jestem po formacie (System windows xp) i mam taki problem we wszystkich aplikacjach mam dźwięk 5.1 natomiast w serwisie youtube (podejrzewam że w innych “flashowych odtwarzaczach” też) mam dźwięk 2.0 :shock: karta dxwiękowa zintegrowana, zainstalowane najnowsze sterowniki, flashplayer, shockwave player, kodeki k-lite i nic dalej chodzi 2.0 :? Jak można to naprawić ?

Zainstaluj kodeki ffdshow. U mnie to pomogło.

Mam te sterowniki bo są one w paczce k-lite i nic :expressionless: chyba że może trzeba tam coś ustawić ?

Przy całej paczce k-lite miałem dźwięk tylko w głośniku centralnym. Dopiero po zainstalowaniu samego ffdshow włączył się dźwięk 5.1 na youtube i w innych aplikacjach.

Zainstalowałem i nic :confused:

a usunąłeś odrazu k-lite?Umnie jak było k-lite i ffdshow to nie działało tak jak trzeba

Nie, teraz odinstalowałem ffdshow i k-lite i zainstalowałem ffdshow i dalej to samo :confused: pod Vistą nie miałem takich problemów a tu nie wiem co sie dzieje :confused:

Dodatkowo zauważyłem że te 2 przednie tylko które “grają” robia to znacznie ciszej :confused: ma ktos jeszcze jakies pomysły jak to naprawić :expressionless: