Dźwięk 5.1

Witam, mam od niedawna pewien problem. Jak widać w temacie chodzi o dźwięk 5.1, a właściwie jego brak… Otóż przerzuciłem się z Windows Professional x86 na x64. W x86 działał bez zarzutu, natomiast na x64 już go nie ma, mimo takich samych ustawień w menadżerze. Ma ktoś pomysł jak wydobyć dźwięk w systemie x64 ?

Miałem ten sam problem i zainstalowałem sterowniki do moich logitech x-530. Ja mam zainstalowane ViA HD Audio i wszystko działa.

Na jakim sprzęcie chcesz odtwarzać w tym standardzie ?

Nie miałem w zestawie żadnej płytki do tych głośników i w sumie nie wiem nawet czy są jakieś sterowniki do tego… I nie jest to jakiejś najwyższej półki sprzet, nie oto mi chodziło w każdym bądź razie… Działały na innym systemie (x86) i chce wiedzieć czemu nie działają na x64 ?

To napisz chociaż markę oraz model głośników. Tak to trochę ciężko coś wynaleźć.

Intex IT-465 SUF

Pobierz


wygeneruj Raport (opcja w menu u góry po uruchomieniu), zapisz do pliku i pokaż na forum.

file:///C:/Program%20Files/HWiNFO64/ZEUS-KOMPUTER.HTM

file:///C:/Program%20Files/HWiNFO64/ZEUS-KOMPUTER.HTM

wrzuć plik ZEUS-KOMPUTER.htm np. na megawrzuta.pl lub przekopiowaną zawartość po otwarciu pliku ZEUS-KOMPUTER.htm w przeglądarce na wklej.org / wklej.eu.

http://wklej.org/id/3235050/