Dźwięk alarmu/budzika nie można zmienić

Nokia 7.1 Android One w wersji 10.

W ustawieniach dźwięków wymieram domyślny dźwięk dla alarmów. Ustawiam budzik, albo alarm, a tu gra swoją domyślną melodyjkę. Aplikacja Zegar od gugla nie ma w swych łaskawych ustawieniach ani wybierania dźwięku dla alarmów, nie mówiąc już o konkretnych budzikach, ale mniejsza z tym.

Pragnę, by mnie ten cholerny budzik budził moim sygnałem, a nie domyślnym - o co chodzi, dlaczego to się nie przestawia i jak to ustawić? Ponowne uruchamianie smartfona nic nie wnosi.

Może to nie rozwiązuje tematu ale dla mnie naprawdę byłoby obojętne jaka melodyjka mnie budzi. I tak zawsze wtedy jestem ostro wquuuuuu… :rage:

Dobra. Tradycji stało się za dość. Jak to zwykle bywa po godzinach bezowocnej walki piszę temat na forum, po czym oświeca mnie i sam rozwiązuję problem.
Odinstalowałem aplikację Zegar, usunąłem jej pamięć podręczną, zainstalowałem aktualizację i voilas. Mam taki dźwięk, jaki sobie ustawiłem w Ustawieniach, jak i pojawiła się opcja wybierania dźwięku dla każdego z alarmów oddzielnie. Czizus, jak jak nie znoszę androida :-/

Ja dlatego nie lubię Oppo/Realme i ich ColorOS.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.