Dźwięk bezprzewodowy

Witam

Nie wiem czy wybrałem dobry dział więc proszę o przeniesienie w razie czego.

Wiecie może czy istnieje jakieś urządzenie które pozwalałoby na przekazanie bezprzewodowo dźwięku z laptopa do wyjścia aux na wieży stereo ? Chciałem poszukać czegoś takiego ale nawet nie mam pojęcia jak to nazwać.

Nie lubię siedzieć przy kompie stacjonarnym a lubię trochę muzy posłuchać i przydałoby mi się coś takiego.

Dzięki za ew. pomoc

punkomuzykant , nie spotkałem się z czymś takim. Raczej nie istnieje. Sam bym sobie kupił :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :wink:

gdzieś widziałem głośniki creative bezprzewodowe… może jak sobie ich nazwe przypomnę to napisze

to były GigaWorks™ G550W.

Witam.

Np.: http://www.nokaut.pl/oferta/samochodowy … yboru.html

Tylko poszukaj sobie z zasilaniem “domowym”.

Podłączasz urządzenie do laptopa i ustawiasz odpowiednią częstotliwość na wieży (podaną przez producenta).

A to głośniki to co innego :slight_smile: Tak zgadza się. GigaWorks są bezprzewodowe. Ale jakbyś chciał je podłączyć to notebooka, to od razu Ci powiem, że musisz kupić porządną kartę dźwiękową. Najlepiej . Inaczej dźwięk będzie, mówiąc delikatnie, słaby :wink: Ale to rozwiązanie, również wymaga podłączenia do notebooka 3 kabli. Ale moc głośników powala.

Pozdrawiam :wink:

Dzięki Panowie już wiem miej więcej czego szukać choć niema zbyt dużego wyboru to fakt ;/

pozdro