Dzwięk błędu podczas wyłączania kompa

Witam.

Podczas wyłączania kompa pojawia się dźwięk błędu i okno z informacją:

DWWIN.EXE – Nie udało się zainicjować (cos tam)

Okno to jest przez chwile i bardzo szybko znika i komp wyłącza się.

To jedyne, co udało mi się wyłapać.

Sprawdziłem w kompie ten DWWIN.EXE.

Mam 3 info na temat tego DWWIN.EXE.

Są 2 aplikacje

  1. DWWIN w folderze C:\i386\DRW

  2. dwwin w folderze C:\WINDOWS\system 32

A trzecia pod nazwą DWWIN.EXE to plik PF w folderze C:\WINDOWS\Prefetch

Denerwuje mnie ten dźwięk podczas wyłączania kompa.

Mam ten dźwięk błędu od 2 dni – od momentu zainstalowania najnowszego Skype 3.2

Nic więcej nie instalowałem.

Proszę o pomoc i poradę

No to tak:

  1. zainstaluj sobie hijackthis i zrób sobie loga nie przesyłaj mi go tylko sprawdź na nim jaki to proces jakiego programu powinno to być na początku.

2)jeśli tak bardzo to Cie denerwuje to czemu i za jaką chole** tego nie wywalisz

to tyle

Pozdro dla wszystkich

nie mogę tego wywalić - poczytaj

http://www.liutilities.com/products/win … ary/dwwin/

w logu nie znalazłem DWWIN.EXE - narazie.

na spokojnie poszukam jeszcze raz

a w tym ostrzeżeniu pisze (razem z tym dzwiękiem błędu)

dwwin.exe inicjowanie DLL nie powiodło się

to jest proces który odpowiada za jakiegos doktora mikrosoftu. Na początek spytam sie czy masz orginała windowsa??przetłumaczyłem w programie ten text i to jest pewna linijka cytuje:

"Ten program jest ważny dla stabilnego i pewnego uruchamiania twojego komputera "

narazie odpowiedź mi na to wyżej a potem cos wykombinujemy.

Klakier Prawdopodobnie jak zamykasz system to nie wyłączyłeś przedtem skype, mi się komp w ogóle nie chciał wyłączyć do póki ręcznie nie zamknąłem skype’a , a DWWIN.EXE to narzędzie raportowania błędów aplikacji, uruchamia się dlatego że w skype występuje bład

Gothic 1 - witaj.

Oczywiście, ze Windowsa mam oryginalnego. Kupilem Laptopa jakies 2 lata temu - nowego w sklepie z WinXP SP2 OEM. Mam papiery jeszcze - jakby co. Trochę głupio jest potwierdzać to na forum, bo pewnie kazdy ma oryginalny system WIN. Ale pisze to dla ciebie, bi chcesz mi pomóc!!

SzymSzejdi

Sądze, ze masz całkowitą rację !!

Komp mi chodził poprzednio (przed zainstalowanienowego Skype 3.2) - bez zarzutu!! Rozne tam drobiazgi-problemy pojawialy się czasami - ale to było ‘małe piwo’!

Skype używam tez prawie 2 lata.

Po zainstalowaniu (aktualizacji) tego nowego Skype 3.2 pojawiły się właśnie te problemy!! Skype mi jest niezbędny do pracy!! Rozmowy miedzynarodowe są niestety drogie.

W poprzedni piątek (18 maja) przyszla do mnie info skypem (link) od mojego znajomego w skype - który jest osobą zaufaną i w skype ma zaznaczone - odbieraj info od osób w twoim skype.

Kliknąlłem na link - sadząc , ze są to jakies dokumenty. Otworzyła mi sie przeglądarka internetowa wraz oknem zapisu - około 75kb pliku. Zapisałem ten plik na pulpicie i chciałem otworzyć. A TU ZAWYŁ MI ANTYWIR!!. Ze jest jakis trojan-wirus - chyba o nazwię Warez.

Ten link przyslam mi jakis tam ‘pirat’ ktory podczepil sie pod mojego znajomego! Póżnie znalazlem jego nazwe i byla oczywiście całkiem inna niz mojego znajomego w Skype.

Wszystko wywaliłem i poinformowałem mojego znajomego za granicą , ze ktoś pod niego podczepia się i wysyła linki - jak pózniej sprawdziłem z nazwą - wtat do you think about that girls!!

Moj komp oczyściłęm - rejestr itp - skany moim antywirem (Avast) i on line - wywalime Skype całkowicie i zainstalowałem z powrotem tą nowsza wersje - Skype 3.2

Zauważyłem wlaśnie, ze po wyłaczeniu Skype z paska narzedzi - komp wyłącz sie bez problemowo - nie ma zadnego (tego opisanego) ostrzezenia!

Chyba wróce do porzedniej wersji Skype - albo mi ktos pomoze na forum rozwiazac ten problem. Ten nowszy Skype wg mnie lepiej obsługuje dzwięki - czyli jakościowo rozmowa jest lepsza.

Złączono Posta : 23.05.2007 (Sro) 1:27

Panowie!

Już wszystko OK.!

Wywaliłem całkowicie (rejestr i wszelkie pliki) Skype 3.2.

Zainstalowałem z powrotem poprzednią wersje Skype 3.1

Komp chodzi cacy.

A ja podejrzewałem, ze wirusa jakiegoś złapałem albo inny jakis błąd w rejestrze mieszał mi w systemie.

Temat zakończony.