Dźwięk i wejścia USB przestają działać po jakimś czasie

Witam wszystkich.

Otóż mam pewien problem. Włączam komputer i przez jakiś czas działa mi dźwięk (jeżeli korzystam tylko z przegladarki interenowej i takich podstawowych programów to działa cały czas), ale przykładowo włączam grę fife11 i jeżeli pogram w nią przez pewien czas to dźwięk po wyjściu z gry przestaje działać. Np. włączam windows media player i jest napisane: “Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym.” itd… Realtek też mi przestaje działać. Drugi problem jest taki, że ta sama sytuacja pojawia się z podłączeniem urządzen usb do komputera. Np. Podłączam joystick do kompa, i jak włącze fife to pochodzi przez kilka minut i przestaje dzialać, tak jakby go w ogole nie wykrywało. To samo z drukarką, też jej nie wykrywa. Lekarstwem na to jest wyłączenie i włączenie komputera i wtedy znowu wszystko działa, ale na pewno jest jakiś lepszy sposób by sie tego pozbyć. Czytałem troche fora ale nie znalazłem nigdzie podobnego problemu. Co o tym myślicie? Jak temu zaradzić?

Mak_1493 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.