Dzwięk K750i

Witam

Chciałbym dziś przedstawić mój problem dotyczący mojego eryka k750i, mianowicie jest to dosyć cichy sygnał dzwięku… niejest cichy lecz wydaje mi sie ze jest tu pewna blokada ktora uniemozliwia glosniejsze sluchanie muzyki… chodzi mi mniejwiecej o logike bo przy zalozeniu słuchawek dousznych słychać dosyć spore przebicie dzwięku w przypadku jakiej kolwiek mp3 typu tych zasilanych paluszkiem 1,5v… w k750i można jedynie pomażyć o głośniejszym przesłuchaniu muzyki, jezeli ktos ma pewne sugestie i informacje na ten temat to bardzo prosze o podzielenie się nimi ze mną :stuck_out_tongue:

Z góry dziękuje, pozdrawiam

proponuje zmienić sterownik dźwięku a poczujesz kolosalną różnicę :slight_smile:

wszystko znajdziesz na http://centrumse.pl/forum/

owszem słyszałem o czymś takim =/ ale to dosyć skomplikowane jak na mój tępy rozum dlatego wolałbym zeby tego typu poradniki były tłumaczone wręcz patologicznie aż do rezultatu… probowalem juz pare razy to zrobic ale w pewnym momencie sie zgubiłem bo zabrakło wskazówek… na początku mialem problem z programem FAR potem zaczely sie inne klopoty… jesli ktos moglby opracowac dla mnie taki poradnik było by wręcz soczyście ;p

FAR jest skomplikowany i dlatego nie polecam :slight_smile:

tutaj masz bardzo dobry poradnik do SeToola który jest dużo prostszy a cała operacja trwa jakieś 10 sekund :slight_smile:

a tutaj akustyka (sterownik dźwięku) który ja używam i osobiście uważam że jest świetny :slight_smile:

Rób wszystko powoli i dokładnie a nie masz prawa się pomylić :slight_smile:

teraz problem jest wagi takiej iż niemoge znaleźć instalki setoola… ;/ a niby umiem sie obsługiwać googlami… :frowning:

wszystko jest w linku poradnika na samej górze :]

SeTool

są tam też sterowniki USB Flash o które poprosi cię system gdy zaczniesz wgrywanie SeToolem (a dokładnie po przytrzymaniu przez ciebie “c” i włożeniu kabla usb)

zrobiłem to spory czas temu gdy probowalem jeszcze za pomocą FAR’a teraz proboje zrobić coś za pomocą programu XS++ i doszedłem do końca ale program sie zwiesił… wiedziałem że pięknie być niemoże bo zbyt ładne by było gdyby na tym zakonczyla sie praca… ale wciąż czekam na rezultaty mam nadzieje ze niezepsuje telefonu

od samego wgrywania sterowników dźwięku nawet przy przerwaniu ich wgrywania telefon powinien się uruchomić poprawnie co najwyżej mogą dźwięki nie działać a wtedy zrób to sposobem jaki ci napisałem - ja tak wgrywam wszystko już długi czas i nigdy mnie SeTool nie zawiódł a co najważniejsze jest szybki i łatwy w obsłudze ;]

dziękuje za pomoc :slight_smile: poradziłem sobie z programem XS++ jestem niezmiernie zachwycony :smiley: poprostu skakałem z radości jak usłyszałem co potrafi mój k750i :stuck_out_tongue: poprostu niewiarygodne :smiley: pozdrawiam i dziękuje raz jeszcze :))

nie ma sprawy, na przyszłość polecam jeszcze zabawę ze zmianą softu na ten od w800i - dodaje walkmana zamiast standardowego odtwarzacza :slight_smile: