Dzwiek na dvd

nagrywam kolezance plyty z mp3 na zwyklej nagrywarce i bez problemu odtwarza na dvd firmy elta,zakupila ona swojej corce nagrywarke dvd samsung i nagraly plytke mp3 i na dvd nie ma dzwieku,naped pracuje,odczytuje tytuły,ale nie mam najwazniejszego.co moze byc problemem?

nie bardzo rozumiem o co chodzi, o odtwarzanie mp3 w odtwarzaczu dvd?

…jeśli tak to prawie każdy to ma, ale mp 3 odtwarza tylko z płytek cd, dysk dvd mp3 nie jest rozpoznawany w odtwarzaczach dvd.

dokladnie tak,chodzi o odtwarzanie mp3 na dvd.

nagrywane bylo na cd-r.moze to od predkosci nagrania zalezy?

nagralam teraz plytke na mniejszej predkosci i tez nie ma dzwieku na dvd,na kompie odtwarza ok.

sprawa lezy po stronie DVD np mam WIWE i czyta wszystkie rodzaje płyt a moje drugie DVD Thomson nie czyta MP3 nagranych na DVD - wszystko zalezy od odtwarzacza

ale ja nie nagrywam na plytkach dvd,tylko na cd-r

tak jak pisalam na poczatku,nagrywam na tym samym rodzaju plyty tylko na dwoch roznych nagrywarkach,raz na zwylkej i jest ok,a drugi raz na nagrywarce dvd i nie ma dzwieku.

a sprawdzałeś na innym odtwarzaczu??

sprawdź co się dzieje. Jesli dźwięku nie ma na innym odtwarzaczu, to moze być problem po stronie nagrywarki. jeśli dźwięk jest to prawdopodobnie musisz pokombinować z dvd…

a jak nagram jako audio to jest ok

na kompie jest ok… no a na innym odtwarzaczu??

Sprubuj innego programu do nagrywania

nie nagrywaj płyty wielosesyjnej

zainwestuj w lepszy nośnik

nie używaj nadpalania

moze używasz niestandardowej pojemności płyt (innej niż 650/680/700)

no to chyba juz wszystkie moje pomysły…

A moze masz coś źle w dvd podłączone, patrzyłeś czy na innych nośnikach jest dźwięk :twisted:

moe w ustawieniach DVD coś trzeba zrobić?? Poczytaj instrukcji