Dźwięk na jednej słuchawce

Wiajcie, mam na słuchawkach z mikrofonem (apollo model AH -630) dźwięk na jednej słuchawce - słuchawce bez mikrofonu. To stało sie po zmianie płyty na Intel D945GCPE z ASRock 775. Czy jesli słuchawka z mikrofonem nie daje dzwięku to i mikrofon nie działa? Wiecie dlaczego? Może da się to przestawić gdzieś w ustawieniach. Poradźcie coś bo jestem załamana - łatwiej mówić niż pisać- niewidać błędów ortograficznych.

Sprawdź słuchawki na innym sprzęcie, podłącz do wierzy czy coś, może coś ze słuchawkami jest nie halo. Upewnij się że podpinasz słuchawki do właściwego gniazda w komputerze, mimo że jest to dość oczywiste często się to przegapia. Podłącz inne słuchawki do kompa, może wyjście słuchawkowe ma jakiś feler.

.Czy gniazdo jest zależne od płyty? Jeśli nie to przy porzedniej płycie działało wszystko ok.

Może po prostu nie włożyłaś wtyczki do końca ? :mrgreen:

A jeżeli włożyłaś do końca, to spróbuj pokręcić tą wtyczką w gnieździe :mrgreen:

kalina Gniazdo jest zależne od płyty jeżeli masz zintegrowaną kartę muzyczną

trzeba zainstalować sterowniki. miałem ten sam problem, zainstalowałem sterowniki od karty głównej i wszystko działa

sluchawki sprawdziłam na radiu i działają włąściwie tylko niemogłam sprawdzić mikrofonu.

Złączono Posta : 28.11.2007 (Sro) 2:07

tak mam zintegrowaną

Złączono Posta : 28.11.2007 (Sro) 2:08

będę próbować

Złączono Posta : 28.11.2007 (Sro) 2:13

sterowniki z płyty zainsatlowano mi w serwisie i wyglądało na to, że wszystkie dobrze dokąd nie zechciałam skorzystać ze słuchawek. Niewiem jak tak instalację mogę sprawdzić.

kalina skoro słuchawki dobrze działają z radiem, to podłącz inne słuchawki do kompa i jeżeli problem nadal będzie występował będzie to znaczyło że możesz mieć uszkodzone wyjście słuchawkowe na płycie głównej.

z braku komputera nie pisałam ale panel tylny działa