Dźwięk na przejściówce DVI -> HDMI?

Witam serdecznie!

Mam następujący problem. Zakupiłem telewizor LCD Full HD. Chciałbym teraz podłączyć do niego komputer w celu grania lub oglądania filmów z dysku. Nie wiem jednak, jak to zrobić.

Karta graficzna, jaką posiadam to GeForce 8800 GT, wyprodukowana przez firmę MSI. Problem jest taki, że karta ta ma 2 wyjścia DVI, nie ma natomiast wyjścia HDMI. Nie jest problemem założenie przejściówki, ale co zrobić, żeby kablem HDMI szedł także dźwięk? Podłączyć kartę dźwiękową do komputera? Jak?

Moja płyta główna to Gigabyte P31-DS3L, karta dźwiękowa zintegrowana Realtek HD Audio, tzw. Azalia.

Z góry dziękuję za pomoc.

Zawsze można podłączyć dodatkowym kablem analogowym tzn. mini jack podłączasz tam gdzie głośniki, a z drugiej strony cinche do wejścia audio telewizora

Eee nie da rady, tylko przez kabel HDMI może iść dźwięk wraz z obrazem, natomiast przez DVI tylko obraz.

Na pewno? To trochę bez sensu, że w specyfikacji karty obsługuje HDCP, skoro nie można przesłać tym dźwięku, tylko obraz.

Nie koniecznie.

Karty Radeon z serii 4800 wzwyż posiadają taką możliwość.

GeForce puki co jeszcze nie.

Obraz podłączasz przez hdmi, zaś dźwięk przez wyjście karty dźwiękowej do specjalnego wejścia w telewizorze.