Dżwięk na VPC WIN 98

Nie moge zainstalowac sterowników do głosu w win 98. Ani na microsoft vpc ani na maszynie firmy sun co robic karta to INTEL AC’97

Opisz konkretniej problem. Co się dokładniej dzieje. Ja też nie mogę wielu rzeczy zrobić (brak czasu, pieniędzy, możliwości, wiedzy, lenistwo).

Konkretniej??? Nie ma dzwieku sterowniki są a dziewku nie ma w dodoatku na winxp chodzi jak cacuszko

a vpc wykrywa moja karte jako sound blaster 16

W pierwszym poście pisałeś, że nie możesz zainstalować sterowników. Teraz piszesz, że stery są!?

Pewnie masz pierwszą edycję Windows98. Nie obsługuje ona sterowników typu WDM, a pewnie producent nie przewidział VXD do AC97. Druga sprawa to taka, że jak rozumiem uruchamiasz tego Windowsa w emulatorze. Nie oczekuj, że będziesz miał dźwięk, akcelerację 3D i tego typu bajery. Niektóre APU program rozpozna i obsłuży, a inne nie. Wykrywa Ci SB16 dlatego, ponieważ VPC emuluje właśnie tą dźwiękówkę. To samo tyczy karty graficznej. Pewnie emulowana jest S3 Trident lub coś podobnego.

window 98 edycja druga właśnie

a mam jeszcze oryginalny windows 2000 na cd czy bedzie dzwiek jak wyglonda sprawa Vmware z w98