Dźwięk na wielu urządzeniach na raz

Witam.

Moje pytanie jest następujące: Czy w Windows 7 jest możliwość aby dźwięk był odtwarzany przez wszystkie zainstalowane urządzenia audio, zamiast tylko z domyślnego?

Opiszę po krótce o co mi właściwie chodzi. Więc tak, mam chipset dźwiękowy Realteka na płycie głównej, do jacków wpięte są głośniki i słuchawki od kompa, na dodatek z chipsetem jest połączona moja karta graficzna (NVIDIA GeForce 9800GT) za pomocą kabelka S/PDIF i połączona z monitorem (Kablem DVI) i telewizor (Kablem DVI-HDMI), gdy domyślnym urządzeniem dźwięku są ,Głośniki", to dźwięk leci tylko z głośników i słuchawe podłączonych do kompa jackami. Żeby odtwarzać dźwięk z telewizora po HDMI muszę zmienić domyślne urządzenie dźwięku na ,Realtek Digital Output", wtedy dźwięk leci TYLKO z TV, ja chciałbym osiągnąć to, żeby dźwięk leciał na raz z głośników i telewizora (dźwięk płynął zarówno do kabla HDMI i głośników wpiętych ,normalnie"). Osiągnąłbym efekt takiego mini-sorround i dodatkowo nie musiałym zmieniać domyślnego urządzenia dźwięku za każdym razem jak chcę np. obejrzeć film z kompa na TV.

Tak więc czy da się coś takiego osiągnąć?

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam