Dźwięk o przepustowosci 271Kb/s

mam taki problem ze nie mogę odtwarzać muzyki o przepustowości 271Kb/s czy coś takiego tylko mogę mieć 128Kb/s. To chyba jest jakość. Przy odtwarzaniu muzy 271Kb/s to automatycznie sie chce pobrać plik żeby ona działała ale za kazdym razem jest wirus reklamiarz! !!

pozdr

Za mało konkretów, żeby można pomóc. Nie piszesz ani skąd chcesz pobrać, nie wiadomo od czego się te komunikaty pojawiają… Może jakieś zrzuty komunikatów? Póki co wróżek tu nie ma, nie będziemy zgadywać :frowning:

271kb/s to niestandartowa “jakość”/przepustowość" możliwe że plik spraparowany tak aby “łapać” wirusa.

po sie pobiera z www.fastmp3player.pl ale nie wyświetla do końca pliku ale jest to coś MP3.exe albo jakoś tak

MP3.exe to potencjalnie zawirusowany plik. Niestety ciągle nic więcej pomóc nie mogę, choć chciałbym, bo piszesz tak mało konkretów, że trudno cokolwiek poradzić.

włączam muzę przez Windows media Player i nie działa i sie automatycznie pobiera plik z tej strony która wcześniej podałem

Tam znajduje sie jeszcze proces play.exe daj loga z ComboFix albo HijackThis to są wirusy ta muzyka którą ściagnołeś jest fałszywa.Pewnie pobrałeś ją przez eMule albo BearShare.Przezkanuj jakims skanerem online najlepiej kasperskiego

Podaj log z Combofix

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum