Dźwięk pikania podczas aktualizacji

Witam,nie jestem wielkim znawcą systemów i informatykiem, a mam taki dziwny problem podczas aktualizacji windy, komp startuje ładnie pięknie wszystko idzie dobrze do momentu “odliczania” (nie wiem co to ładowanie plików czy coś) dochodzi do 16423 z 16423 i komp nagle zaczyna pikać :? Dźwięk taki jak ostatnie sekundy odliczania do eksplozji bomby, nic nie działa tylko guzik od wyłączenia. Po wyłączeniu i ponownym odpaleniu system startuje i wyskakuje mi wiadomość żeby włączyć jakiś tryb sprawdzenia czy coś w tym stylu. Po uruchomieniu tej opcji co trwa wieki i zakończeniu jej komp czasem odpali bez kłopotów a czasem pika jak szalony, co może być przyczyną ??? Próbowałem postawić system od nowa ale kłopot nie zniknął, przy 1 aktualizacji te same kłopoty. Komp to Acer Aspire 5740

chudzik2145 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Chodzi o jakąś aktualizację przy starcie systemu (co wg mnie odbywa się zwykle przy zamykaniu) czy moze o Check Diska (chkdsk) i sprawdzanie dysku, co jest może bardziej prawdopodobne?

1 opcja :slight_smile: zamykam system aktualizacja sie zaczyna za chwile reset ponowny start systemu to odliczanie i pikanie ze uszy rozrywa.