Dźwięk piknięcia w laptopie MSI

Witam, posiadam laptopa MSI GE70. Mój problem wygląda następująco. Co jakiś czas z laptopa wydobywa się dźwięk, takie piknięcie. Występuje to raczej rzadko (w ciągu dnia tak z 3 razy), ale nie wiem z jakiego powodu to wynika i trochę się obawiam, że coś może być nie tak. Laptop jest nowy, mam go około miesiąca. Proszę o pomoc, czekam na odpowiedź.

Może po prostu bateria się rozładowuje? Niestety nic innego nie przychodzi mi do głowy ewentualnie jakiś program działający w tle coś “przypomina”.

Bateria jest wyjęta. Laptop jest podłączony do zasilacza.

A daj scren z HWMonitor.

 

I to piknięcie jest, jak jest zimny, jak dłużej pochodzi, czy losowo?

Scren zrobiony był od razu po włączeniu laptopa.

 

http://s6.ifotos.pl/img/Beztytuup_erwnhpq.png

 

 

 

Piknięcie jest losowo. Nie raz jak nagrzany lub jak zimny. Jeszcze jedno, piknięcie wydobywa się z lewej strony laptopa z tego co słychać. Nie wiem czy ta informacja w czymś może pomóc.

Temperatury OK.

To co to może być? Płyta główna, dysk, czy co ?

Może to lewy głośnik? gdybanie?

Ale czemu takie piknięcie ? ;/ Podobne do piknięć jak się włącza komputer stacjonarny. Tylko że tutaj raz i losowo ;/

Czy ten dźwięk może być przez to ze laptop jest podłączony do zasilacza, i ten dźwięk informuje ciągle o tym? Raczej nie wydobywa się z głośników, ponieważ wyciszyłem wszystko w laptopie a on nadal co jakiś czas występował.

No to zobacz na samej baterii, czy masz to?

Okej, ale to jest możliwe że to prze to?

Nie wiem.

 

Jeśli w laptopie coś pika, to raczej tylko głośnik?

Ja za bardzo nie wiem. Myślałem ze może jakiś podzespół puszcza takie sygnały coś takiego typu w biosie .

Na baterii jak do tej pory ani razu nie piknęło. Nigdy nie słyszałem, o takim czymś w laptopach. Da się to jakoś wyłączyć?

No to może zasilacz to powoduje?

 

Zobacz przy pełnej baterii i zasilaczu.

 

Zobacz, czy bateria ładuje się do 100 %?

Bateria ładuję się normalnie na full. Ostatnio pikanie występowało losowo jak zawsze podczas pracy laptopa, ale z 4x było podczas jego wyłączania .