Dzwiek robienia zdjec w se k500i

wiem ze tego dzwieku nie da się włączyc ale słyszałem ze jest mozliwosc wgrania nowszego oprogramowania które nie posiada tego dzwięku.ma ktos takie oprogramowanie albo wie z kąd pobrac?albo jak zrobic zeby nie miec tego dzwięku(nie w chodzi w gre wykrecenie głosniczka:P)?

Jeżeli nie wiesz jak wgrać nowy soft to poprostu tego nie rób, bardzo prawdopodobne że uszkodzisz fona, lepiej popytaj w jakichś serwisach

Hm… Sprawa jest skomplikowana. Jakbyś chciał, by dźwięk był wyłączony gdy wyciszasz telefon, to musiałbyś wgrać starsze oprogramowanie. Czemu? Otóż weszły przepisy, że właśnie telefony komórkowe, aparaty cyfrowe muszą mieć dźwięk robienia zdjęcia-- ochrona prywatności osobistej…

właśnie. pewnie chodzi o robienie zdjęć choc druga osoba tego nie chce :stuck_out_tongue:

Albo np. na lekcji nauczycielowi…

Można ten dźwięk całkowicie usunąć z telefonu. Ja tak mam w K700i. Potrzebny Ci będzie kabelek serwisowy do SE (http://www.allegro.pl) i program o nazwie SonicBox. Jak masz zwykły kabel DATA do przesyłania danych możesz go przerobić. Wiecej szczegułów tutaj