Dźwięk w jednej słuchawce + żółty pytajnik

Dźwięk z głośników monitora działa OK, natomiast po podłączeniu słuchawek (bez względu czy z przodu obudowy czy z tyłu - wejście mini-jack) jest głos tylko w jednej słuchawce, żeby uzyskać równy dźwięk w obu muszę lekko wyciągnąć i “nastawić” ten kabelek, jest to bardzo uciążliwe gdyż lekko się poruszę i juz wszystko od nowa musze robić. Próbowałem oczywiście innych słuchawek - ta sama sytuacja.

Nie wiem czy to do końca z tym związane ale w menadżerze urządzeń jest 1 żółty pytajnik Audio Device On High Definition Audio Bus. Instalator sam nie potrafi pobrać potrzebnych sterowników do tego pytajnika ani też nie bierze ich z płyty. Instalowałem już recznie 2-3x te sterowniki żeby się upewnić mimo to pytajnik nie znika.

Spróbuj podłączyć słuchawki bez mikrofonu ( chodzi mi o takie nie do telefonu komórkowego) miałem identyczną sytuacje- też musiałem lekko wyciągać wtyczkę, żeby obie słuchawki grały normalnie, tylko, że u mnie nie było żadnych pytajników, a z tą wtyczką dzieje się tak, dlatego, że do wejścia jest jeszcze podłączony mikrofon ( do odbierania i zakańczania rozmów), dlatego trzeba je lekko wyciągnąć, żeby “wyłączyć” mikrofon.

Mikrofonu nawet nigdy nie podłączałem, także to nie to.

Dodane 06.10.2012 (So) 8:41

Żadnych pomysłów? :frowning: