Dzwięk w Logitech X-530

Witam. Mam głośniki Logitech X-530 i coś się nie zgadza, wszystkie grają dobrze tylko tylne głośniki grają tak jakoś dziwnie, nie potrafię tego opisać ale dźwięk jest jakiś inny. Jakby głośniki były popsute, czy ma ktoś jeszcze taki problem lub miał. Prosze o pomoc, może zainstalowanie nowych sterowników karty dźwiękowej by pomogło? :slight_smile:

Spróbuj zaktualizować sterownik.

A od początku tak było czy niedawno problem dopieor się pojawił?

Nie… Problem pojawił się dopiero przy nowym kompie i nowej karcie dźwiękowej :slight_smile: Ale dzisiaj zauważyłem że ten problem jest tylko przy odtwarzaniu mp3 lub jakieś muzyki. Gdy odtwarzam film który jest nagrany w pełnym Dolby Digital (5.1) to problemu nie ma. Dźwięk jest wyraźny i czysty, więc może to przez mp3 :slight_smile:

Nic dziwnego.mp3 to okrojony format i zwyczajna empetrójka jest tylko dwukanałówką, więć dźwięku przestrzennego nie uzyskasz.(o ile pamiętam dobrze to są programy specjalne do otwarzania muzyki które puszczą Ci dźwięk we wszystkie głośniki).

Aha… To na pewno dlatego jest taki dźwięk, a znasz może jakiś taki program? Chodzi mi o nazwę?? Ja do odtwarzania muzyki posiadam Windows Media Player i Winamp 5.44 :slight_smile: A mój zestaw kodeków to: “K-Lite Codec Pack 4.0.0 Full”

na winampa była specjalna nakładka/czy pluing(nie wiem dokładnie) albo oddzielna wersja całkiem.hmm…

Znalazłem takie coś.

No pomogło :slight_smile: Wystarczyło przełączyć dźwięk wyjściowy na głośniki i gra jak należy :slight_smile: Jest Ok. Thx za pomoc :slight_smile: