Dźwięk w płycie Asus P5k

NO więc czytałem stare tematy no i jeden mi pomogł po części ale mam inny tez problem mam głosniki 5:1 crativa i mi nie smiga centralny głosnik ;/ mam zaznaczone zeby all bylo ok ale nie jest ok ;/ wie ktos co sie dzieje ? i mi mikrofonu nie smiga ;/ kupiłem nowy i jakos po cichaczu cos slychac ale nie tak jak powinno ;/ co jest grane ? dodam ze all mam na max ;/

reinstaluj sterowniki od karty dźwiekowej (realteka w standarcie masz)

juz to robilem 2 razy i nic to nie daje tzn daje na 15 min pozniej znowu tak samo sie dzieje ;/

a może w kompie coś się zagnieździło?? przeskanuj sobie bardzo dogłębnie kompa. czym zabezpieczasz kompa i jaki masz system operacyjny??

* przeskanuj też tym Start > Uruchom i wpisz: mrt

mrt nie mam takie pliku :stuck_out_tongue: tak mi wyskoczylo a mam avassta system to mx. xp z nakladka visty :stuck_out_tongue:

mrt to nic innego jak “Narzędzie Microsoft Windows do usuwania złośliwego oprogramowania”

innym sposobem:

  1. usuń stery od dźwięku

  2. przeskanuj kompa CCleaner-em czyli pousuwa wszystkie błędy w rejestrze i bubli na dysku

  3. zainstaluj ponownie stery (możesz ściągnąć nowsze sterowniki ze stronki tej, wybierasz motherboard, socket775 i p5k) :smiley: