Dzwiek w pps

witam wszystkich

moze ktos moze mi pomoc ???chcialam do prezentacji PPS dodac swoj dzwiek swoja ulubiona melodie,wiem ze trzeba to skonwertowac do wav,ale takze czytalam ,ze mozna rowniez dodac mp3,owszem dodaje mi sie ale jak wysylam do kogos to tej muzyki nie ma ,czy moze ktos mi tak po ludzku wytlumaczyc jak to trzeba zrobic ??? :slight_smile: jestem poczatkujaca osoba i tak na ile umie to sobie radze,konwertowac nie umiem ,nawet nie wiem o co chodzi,juz wiem ,ze muzyka bedzie dziala tylko na 1 slajdzie ale czy jest mozliwosc ,ze przez ten okres wyswietlania sie calego pokazu???dziekuje wszystkim ,ktorzy poswieca mi chwile uwagi ,pozdrawiam :lol: :frowning:

hi benio :smiley: ,wczoraj siedzialam do 4 nad ranem ,dzis wlasnie teraz tez ,znalazlam gdzies podpowiedz ,ze to trzeba muzyke osadzic :frowning: ja slysze muzyke na swoim kompie ale jak puszczam jako PPS to ludki tego nie slysza ,kombinowalam aby zwiekszyc plik ze 100kb na 300 kb ale to nic nie wychodzi , :frowning: normalnie juz mo glowa peka od tego wszystkiego taka jest zla !ale siedze dalej i moze wlasnie przy takiej pomocy jak twoja uda mi sie to OPANOWAC! !!

Złączono Posta : 24.09.2006 (Nie) 14:41

benio “zgraj sobie z mp3” napisales wlasnie jak???jak osadzic ta muzyke i pusc ja do znajomych???:slight_smile:

mecze sie caly czas do tej pory ,ale ty mnie chyba nie rozumiesz ,ja chce poslac wlasnie poczta elektroniczna pokaz slajdow z muzyka!sam pokaz slajdow z muzyka! !!

Złączono Posta : 24.09.2006 (Nie) 16:35

nie ma u mnie takie czegos jak prezentacja przenosna albo nie wiem gdzie to ma byc???:frowning:

Złączono Posta : 24.09.2006 (Nie) 16:38

na CD mam wszystkie pliki oddzielnie a mi zalezy na tym aby byl jeden plik PPS ,chyba mi cos na oczy juz padlo :slight_smile:

benio zrobilam tak jak mi radziles,wszystko jest ok udalo sie ,ale zeby wyslac Jako PPS! !!

amanda proszę używać polskich znaków w pisowni.

benio ,ja juz pobralam program na na stronie microsoftu free converter i zrobilam do wav i niestety znajomi mi odpisuja ,ze nie dostaja muzyki ,tak masz racje to jest duza pojemnosc np.robie do 1.7 MB piosenki mp3,aby w miare bylo cos slychac normalnego ,jest tam programowa opcja do dodawania dzwiekow np .dzwonki lub dzwiek kasy itd…jak dodaje d slajdow walsnie te dzwieki to sie oasadzaja i wiara mi pisze ze jest ok ,ta sama metoda bo na koncu jest opcja “inne” dodaje moj wav no i niestety nic z tego nie ma ! u mnie na kompie gra a jak posle innym to nic z tego,chodzi o to ,czy mozna przez prezentacje np.24 slajdow dolozyc muzyke?czytalam ,ze tak ,najwyzej jak muzyka za krotka to slajdy dalsze przeleca bez muzyki,rany! !!

ps.mysle ,ze to jest proste cos moze zle robie ,a wlasnie tak jest ze to co proste to jest trudne :slight_smile:

Złączono Posta : 25.09.2006 (Pon) 22:08

benio jeszcze jedna uwaga ,ja w nerwach wzielam spa :frowning: kowalam to do rar i wyslalam ,no i mogli muzyke odsluchac ale to nie ma tak byc ,ze tam sa wszystkie pliki :frowning:

Dostaję prezentacje z muzyką ja walcze od 2 lat co jest?

że u mnie jest - odbiorcy nie maja ,robię w power poincie 2003.I TAK -

Mamy przejście slaydów, poniżęj modyfikacja przejścia i tam

jest szybkość i dżwięk.I tu zaczyna się mój problem - klikając na ‘inny dzwięk’ moich piosenek,melodi nie widzi .

Jak to zrobić żeby widzial?

pozdrawiam