Dźwięk w słuchawkach w ISS - błędna orientacja

Witajcie , mam ogromnie drażniący mnie problem , otóż chodzi o dźwięki w słuchawkach , mam na myśli np. taką sytuację , słyszę zombie z tyłu a okazuję się że jest on z przodku , jeśli ktoś strzeli ze snajperki np. 200 metrów ode mnie nie ma szans żeby go zlokalizować bo nie wiadomo z której strony ten dźwięk sie wydobył …Tak samo z krokami , ktoś biegnie za ścianą z mojej lewej strony , a ja słyszę że biegnie on z prawej …  Próbowałem już przeinstalować sterowniki dźwiękowe ale to nic nie pomaga … Wybaczcie że jest to napisanie tak chaotycznie , ale nie potrafię inaczej tego opisać   biggrin.png

Może masz słuchawki tył na przód założone ?  :smiley:

Nie wydaje mi się , mam założone tak żeby kabel był po prawej stronie dzięki czemu nie musze rozwijać kabla . Jakieś inne propozycje ?

  1. Jako pierwsze sprawdz na innych słuchawkach (nie inny model ale inna firma).Nie wiem z jakiego powodu ale spotyka się słuchawki z zamienionymi kanałami L <-> P

 

  1. Sprawdz na jakiś źródle dźwięku gdzie na 100% będziesz pewny co na którym uchu ma być.

 

Dodatkowo niektóre sterowniki mają opcję zamiany L <-> P (nie wszystkie nawet jeśli to tej samej firmy)

 

  1. Jeśli to podłączenie w komputerze stacjonarnym na przednim panelu to jest możliwość, że tam ktoś namieszał z kabelkami.

 

Jeśli to nic z wymienionych wyżej to może gra ma opcję zamiany kanałów i tam przestawione.

 

 

Jeśli okaże się, że to zamienione kanały w słuchawkach (w tanich esperanzach spotkałem tak) to można zrobić przejściówkę zamieniającą kanały lub zmienic wtyczkę (koszt może okazać się większy niż słuchawki za 9zł)

Dobra problem rozwiązany . Wyszła nowa wersja sterownika dźwiękowego i mi wkońcu przełączyło na trym słuchawkowy . Temat do zamknięcia ;)