Dźwięk w wieży i w 2 głośnikach z kompa.jak?

chcę żeby na wieży grała muzyka(wieża podłaczona pod kompa) a żeby w głośnikach drugich przy kompie było słychac np. film który oglądam…

da sie to jakoś zrobić??

Byś musiał zastosować jakiś rozdzielacz dźwięku, choć wątpie żeby to było możliwe :?

Są specjalne karty dźwiękowe w których możesz słuchać dźwięk z dwóch źródeł. Ale to powyżej 100 zł taka kosztuje.

Nie rozumiem za bardzo :roll:

Wieża podłączona do kompa - tak

Głos z filmu tylko w głośnikach od kompa ? :hmm:

Może dwie karty dźwiękowe zamontować i przełączyć na jedną dźwięki z filmu, a na drugą wieżę z muzyką :roll:

możesz zrobić tak: kup rozdzielacz podłącz wieże i głosniki do tego rozdzielacza i bedzie grało i tu i tu, a jak chcesz tylko w głosnikach tych od kompa to wyłącz wieze.

Niestety dwie karty dźwiękowe wchodzą w reakcje i nie da się tak robić, chociaż…

Mu chodzi o dwa źródła dźwięku z dwóch źródeł

Zacznij od zmiany tematu na konkretny :stuck_out_tongue:

chodzi mi o to żeby w drugim pokoju na wieży słuchac muzyki która leci z kompa,a ja przy komputerze żebym słyszał dźwięk z filmu.

Czyli komp gra 2 różne dźwięki do 2 urządzeń(wieża i głośniki co mam przy kompie)

Chociaż jest to dział “Na luzie” to radzę poważnie potraktować tę prośbę bo kolejnej nie będzie.

mozesz kupić drugiego kompa, albo nagrać plytke z muzą i puscic na wiezy, nie wiem co to za rożnica… ?

Głośniki od kompa podłącz pod słuchawki.

ale jak zrobic zeby w wieży lecało jedno a w głosnikach co innego?

Zakładając, że posiadasz kartę dźwiękową z dwoma wyjściami i podłączone do pierwszego głośniki, a do drugiego wierzę to potrzebujesz jeszcze specjalnego sterownika roździelającego dźwięk z poszczególnych programów na poszczególne wyjścia (np. Wyjście 1 ALLPlayer, wyjście 2 Winamp).

No tak,ale jakie sterowniki :roll:

musialbys chyba miec mozliwosc takiego ustawienia programow, zeby wysylaly dzwiek na poszczegolne kanaly … wtedy karta wielokanalowa i chyba z gorki juz … :slight_smile: hm, sam jestem ciekawy, czy jest takie rozwiazanie

a jaki to sterownik który mi rozdzieli dźwiek??

a ja mam pytanie pokrewne do tego

Podzieliłem dzwięk z kompa do słuchawek i wieży ale dzwięk mam tylko w jednej słuchawce i w jednym głośniku

da sie z tym coś zrobic ???

i od czego to może zależec ???

spróbuj zmienić rozgałęźnik, może być zepsuty i nie działać jeden kanał