Dźwięk w Winamp ściszył się o połowę

Witam,

Piszę gdyż dosięgnął mnie niecodzienny problem i nie mam pojęcia jak sobie z nim poradzić a jest dość uciążliwy…

Mianowicie muzyka odtwarzana w Winampie ściszyła się mniej więcej o połowę w stosunku do tego co było… Myślę, że mogło to nastąpić po odtworzeniu pewnego pliku MIDI, ale nie wiem jakie ma to znaczenie…

Suwak dźwięku w Winampie jest ustawiony na max, dźwięk w systemie jest jaki był, nic się nie zmieniło oprócz tego, że winam zaczął nagle wszystkie pliki muzyczne odtwarzać o wiele ciszej.

Dodam, że mam Windowsa 7 x64 Pro i zdarza mi się to już na drugim komputerze.

Bardzo proszę o pomoc gdyż ten problem jest już nie do zniesienia.

Z góry dziękuję za pomoc.

ThEnemy , puść jakiś utwór poprzez np. Windows Media Player i sprawdź czy dźwięk też jest przyciszony.

Witam.

U mnie taki problem rozwiązało kliknięcie na ikonę głośnika przy zegarze i wybranie miksera gdy winamp był uruchomiony, okazało się że potencjometr odpowiadający za sam program winamp na liście jest ściszony do 30 wyglądało to tak jak by program był wyciszony w systemie :slight_smile: Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale mi pomogło i mam nadzieję że Tobie też pomoże.

Pozdrawiam.

1 polubienie

Haha:D… Właśnie chciałem wejść na forum i napisać, że odkryłem rozwiązanie problemu, patrzę - a tu odpowiedź jest.

Tak, masz rację andygda , dokładnie o to chodziło. Nie wiem czemu tak się dzieje w przypadku Winampa, ale właśnie trzeba tam podkręcić głośność.

Mimo, że odkryłem przyczynę dzięki za odpowiedź. Gdybym sam do tego nie doszedł na pewno bardzo by mi pomogła i mam nadzieję, że pomoże innym z tym problemem :).