Dzwięk z głośników 2.1 na Tv

witam mam problem otoz nie wiem jakim kablem moge podłączyć moje głośniki modecom 2.1 do telewizora tak by dzwiek z glosników był w pełni wykorzystany i by głos z TV również grał i nie tracił na jakości ;-)) pozdrawiam

Nie podałeś jakie masz wyjścia w TV, ani nawet modelu TV, mamy zgadywać?

Co do drugiej części pytania, zazwyczaj nie da się zrobić tak żeby głośniki zewnętrzne grały jednocześnie z tym z telewizora

ma wszystkie ;x samsung le32a551 a w subooferze widze tylko jakies wejscie jedna wolne jak na minijack oznaczone PC 2. Tyleee ;-D

W tym telewizorze powinieneś mieć z tyłu dwa gniazda cinch z opisem audio out… i podłączasz to kablem 2x cinch – 1xjack do głośników i powinno działać ;]

Jak nie to kupujesz http://www.allegro.pl/item589616187_mar … ivanc.html wtykasz w gniazdo euro ustawiasz na wyjście i podłączasz dwa cinche pod wyznaczone w przejściówce miejsca na audio ;] choć nie testowałem takiego rozwiązania w lcd ale na normalnych telewizorach działało ;]

mialem ten kabel (2x cinc 1x jack) w domu i wyprobowalem go, ale glosy sie nie nakladały i glupio to brzmialo a chodzilo mi o to by jednoczesnie mozna bylo tego i tego sluchac glosniki z tv wczesniej slychac a z glosnikow pozniej albo na odwrot nie wiem … ;// jak temu zaradzic da sie cos zrobic ?