Dźwiek z mono na stereo

Posiadam klip muzyczny ,który ma dźwięk na mono.Można coś zrobić ,aby był na stereo?Jakis program czy coś…

Możesz spróbować tym:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=52&id=662

nie działa:(

Jaki to jest format klipu? Jakie bitrate i ile Hz?

A czy próbowałeś tym programem, który Ci podałem zmienić częstotliwość na 44100 Hz?

jakiś błąd,to jest klip wideo *.avi format dzwieku Lame MP3 kompresja wideo Divx codec

szybkosc transmisji bitow 127kb/s

szybkosc danych 90kb/s

Zobacz jeszcze to: http://www.blazeaudio.com/downloads/ ( RipEditBurn 2.3). Wymagane jest podanie imienia i e-maila, po czym następuje możliwość ściągnięcia. Jak w przypadku pliku audio jest to jeszcze możliwe, tak w przypadku pliki video niestety nie mam więcej pomysłów, jak można tego dokonać.

A co ci tak naprawde da zrobienie z klipu mono klip stereo??

to ze w winampie bedzie napis stereo??

jak ci sie uda przerobic na dobrej jakosci stereo to daj mi cynka

ja mam audigy 2 zs i glosniki 7+1

przerobie sobie klipy mono na 7+1 :stuck_out_tongue: hehe

przecież nie da się zrobić “lepszego z gorszego”. co najwyżej możesz zrobić 2xmono bo innej opcji nie ma :!: ale jakim softem powielisz ten kanał mono w pliku *.avi to tego niestety nie wiem.

pozdrawiam

Dla chcacego nic trudnego

opisze jak to mozna zrobic a na koncu zadam pytanie

najpierw rozdzielic sciezke wideo od sciezki audio

np Adobe Premier, Virtual Dub

nastepnie programem np cool edit pro powielic sciezke

nastepnie zaimportowac audio do programu AP lub VD i zlaczyc w calosc

TO NIE POPRAWI JAKOSCI DZWIEKU

mozesz najwyzej sprobowac podmienic audio klipu z np dobrej jakosci mp3 do ktorej masz oczywiście prawa licencyjne :slight_smile:

a teraz to pytanie:

ALE PO CO SIE TYLE MECZYC???

już zrobiłem,a co mi da? to ,że slysze w 2 głosnikach a nie w jednym :smiley:

Windows Movie Maker wkleiłem klip wyciszyłem muzyke potem do klipu dograłem sciezke mp3 tego samego kawałka tylko w mp3 zgrałem zawiera 2 razy więcej ,ale dzwiek super i do tego bez cenuzry;] Idealnie się dopasował