Dźwięk za cichy

Witam. Słuchajcie mam problem, a mianowicie po formatowaniu gdy słucham muzyki i jest na full pod głoszona (również w ustawieniach) to nie jest to tak głośno jak przed formatowanie. Myślałem że to win jest winampa ale nie, ponieważ zainstalowałem JetAudio i to samo. Ma ktoś jakiś pomysł jak by to można było pod głosić lub może jakiś program jest?. Jak już tu piszę to może macie jakieś ciekawe propozycje ma jakiś equalizer albo program do zmiany głosu?.

Wydaje mi się, że to kwestia doboru odpowiedniej wersji sterowników do karty dźwiękowej.

Podaj podstawowe informacje:

  • System operacyjny

  • Nazwa i model płyty głównej

  • Karta dźwiękowa zintegrowana ?

Nazwę i model płyty główne oraz nazwę karty dźwiękowej sprawdzisz programem Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> ikona “Komputer” -> ikona “Podsumowanie” -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

Zintegrowana

system Windows XP Prof

Realtek ALC888/1200 @ nVIDIA nForce 430i (MCP51) - High Definition Audio Controller PCI

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-N650SLI-DS4 (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

na razie tyle ci podałem

a są jakieś programy które dały by moc :lol: :smiley:

a jaki masz ster do karty dźwiękowej?? jaka wersję?

1.0 dobra chyba. Wcześniej działało

a nie masz płyty ze sterownikami od prod. płyty głównej?

m4rYjUsh3k , najpierw odinstaluj obecny sterownik karty dźwiękowej:

START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy

Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej (R2.03).

Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Jeżeli będziesz miał problem z instalacją powyższego sterownika, to zainstaluj najpierw Microsoft UAA Bus Driver 888111, a następnie zainstaluj powyższy sterownik do karty dźwiękowej.

i to ma pomóc?. Z jakiej strony są te sterowniki.

Wyczuwam ironię w tym pytaniu, tylko jej nie rozumiem :?

Tak, przypuszczam, że to pomoże.

KLIK