Dźwięk

Witam, czy da się zrobić tak że z głośników będzie grać muzyka a ze słuchawek film lub gra?

Jak masz dwie karty muzyczne, albo słuchawki z BT lub USB, to tak. W innym przypadku tylko niektóre karty mają taką możliwość.

Na Linuksie do każdego źródła dźwięku możesz wybrać inne wyjście. Myślę, że taka opcja również jest na Windowsie, ale chwilowo nie mam do niego dostępu żeby sprawdzić i podpowiedzieć jak to zrobić.

Zacząłbym od instalacji sterowników realteka z ich panelem i przeszukania tam opcji.

A jeśli to nie jest muzyka obsługiwana przez Realteka? Niektóre konfiguracje potrafią wysypać system po instalacji Realteka. Sam Realtek ma na niektórych kartach taką opcję. Chociaż różnie bywa z jej działaniem.

W relateku mam takie cos

W aplikacjach powinna być możliwość wyboru wyjścia audio, tak samo w systemie. Można się też posiłkować programami zewnętrznymi jak Audio Router.

Próbowałem zmienić to tutaj ale nic się nie zmieniało. Ale użyłem tego programu i wszystko działa. Dzięki, bo głownie mi chodziło o to żeby się złącze jack nie wyrobiło