Dzwięki przy naciskaniu kilku przycisków

Witam, wie ktoś jak wyłączyć te piski gdy się naciśnie kilka przycisków? Wkurzające jest to troche:D Pozdr!

chyba się nie da :slight_smile: ja mam odłączony głośniczek systemowy :smiley: i już dawno pozbyłem się tego problemu :smiley:

Mowa Caps Lock, Scroll Lock, Num Lock ?? Naciśnij pięć razy Shift -> w oknie które się pojawi poszukaj “Klawisze przełączające” …no i odznacz to !!

nie za dobry pomysł…

przecie ten głośniczek Cię o wszystkim informuje…

np. gdy coś się przegrzewa pika, jak jest źle włożona karta graficzna to ma inny specyficzny sygnał i takie tam… :?

ja bym nie wyjmował tylko zrobił jak kolega wyżej jeżeli Ci to bardzo przeszkadza :slight_smile:

Zgadzam się z boner3773. Głośniczek ma swoje zadanie, które powinien spełniać.

…jeżeli chodzi o mnie to wręcz przeciwnie - bardzo mi to pomaga - dużo piszę na klawiaturze…

Ja nawet takiego głośniczka nie mam

u mnie tą role pełnią normalne głośniki

(chyba wyszli z założenia, że komp bez głośników nie ma bytu :x )

Tak ?? A jak jesteś w BIOS’ie też zwykłe głośniki Cię o wszystkim informują ?? Tak w ogóle co to za porównanie ?? :o

Dagher

nie chdozi nam o dźwięki wydobywające się z głośników…

te “piknięcia” są nawet jak nie amsz sterowników, jak nie masz dysku, ramu czy prawie niczego w kompie…sygnalizyują Ci o tym że np. masz uszkodzoną płytę główną.

a, jak komputer Ci się włącza nie masz takiego “piknięcia” ? ten głośniczek powinien być w każdym komputerze…no chybaże sam składałeś i nie przeyczepiłeś lub odpiąłeś go.

ps. komp bez głośników…czemu nie? głośniki pod Discmana podpinasz i wszystko łądnie śmiga :stuck_out_tongue: i nie wszyscy używają kompa w celu słuchania muzyki czy oglądania filmów…niekótrzy po prostu dużo piszą =]

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 0:05

Dagher

nie chdozi nam o dźwięki wydobywające się z głośników…

te “piknięcia” są nawet jak nie amsz sterowników, jak nie masz dysku, ramu czy prawie niczego w kompie…sygnalizyują Ci o tym że np. masz uszkodzoną płytę główną.

a, jak komputer Ci się włącza nie masz takiego “piknięcia” ? ten głośniczek powinien być w każdym komputerze…no chybaże sam składałeś i nie przeyczepiłeś lub odpiąłeś go.

ps. komp bez głośników…czemu nie? głośniki pod Discmana podpinasz i wszystko łądnie śmiga :stuck_out_tongue: i nie wszyscy używają kompa w celu słuchania muzyki czy oglądania filmów…niekótrzy po prostu dużo piszą =]

Ten dźwięk wydobywający sie przy kliknięciu to z pwoodu klawiatury która obsluguje do iluś tam klawiszy naraz (najczęsciej 2/3) ja przy swojej G15 mam ograniczenie cos do 10 klawiszy naraz i w ogole juz tego pikania nie ma . A wyłaczyć sie da tylko chyba odłaczając głośniczek od plyty głównej :lol:

Dew.Z

ajk jestem w biosie to nic mnie o niczym nie informuje

Fajnie, że sygnalizują jednak nie mi

Jak mi się komp włącza to jest tylko piknięcie jak są głośniki podłączone jak je odłącze nie ma żadnego dzwięku

Nie składałem sam kompa ale nie mam tego głośniczka, dlaczego - nie wiem

chodziło mi o to, że podczas składania stwierdzili, nie ja