Dzwiny błąd w oprogramowaniu Steam


(Galy1) #1

Zakupiłem w Steam DLC do gry Just Cause 2 tym dodatkiem jest poduszkowiec (Agency Hovercraft) i tu następują dziwy tego DLC nie ma w grze lecz jest w Just Cause 2 - Właściwości (Steam).Co teraz mam robić ??

Ps.Oto potwierdzenie z Steam (Thank you for your recent purchase on Steam.

If you’re new to Steam, install the free Steam application now:

http://www.steampowered.com/getsteam

To play your new games, just launch the Steam application on your computer and log in using your Steam account name: Your games will be available in Steam on the “Library” tab.

Any Downloadable Content (DLC) you've purchased is automatically downloaded and will be accessible from within the base game on Steam. To view your new DLC from within your Library, right-click on the base game and select “View Downloadable Content.”

This email message will serve as your receipt. You can also access your Purchase History online at any time.

JC2 DLC - Agency Hovercraft

0,66 EUR

Total

0,66 EUR

Payment Info

PayPal

0,66 EUR

All prices include VAT where applicable.

For help or product support, please visit http://support.steampowered.com.

The Steam Support Team

http://www.steampowered.com


(Szydlo Sebastian) #2

Jaki błąd? Wszystko jest w porządku. Co chcesz zrobić?


(Clank) #3

Jeśli nie ma go w grze faktycznie to spróbuj odinstalować/usunąć i ściągnąć ponownie, gry i DLC zakupione na Steamie można w każdej chwili pobrać dowolną ilość razy za darmo.


(Galy1) #4

Chętnie dowiem się jak DLC ponownie ściągnąć bo nie mam pojęcia.


(Clank) #5

W komunikatorze kliknij w obrazek swojego profilu> otworzyło się okno przeglądarki Steam> zakładka "biblioteka"> po lewej masz listę wszystkich gier przypisanych do konta> jeśli widzisz owy DLC na liście - prawoklik na nim i wybierasz "usuń zawartość lokalną". Gdy się usunie, znowu wchodzisz do biblioteki, lewoklik na dodatku i "instaluj".


(Galy1) #6

To nic nie dało,usunąłem zawartość lokalną jeszcze raz zainstalowałem i nadal nie mam tego dodatku.Niby jest w Steam ale w grze nie występuje.