"Dzwiny" problem z systemem i internetem (flash)

Cześć. Mam dziwny (jak dla mnie bo nigdy takiego nie miałem :slight_smile: problem z internetem i ustawieniami systemu. A mianowicie potrzebowałem jakiegoś flash’a do odtwarzania filmików i animacji w necie, no więc w końcu udało mi sie go zainstalować, ale ciągle (najczęściej po restarcie windowsa) tak jakby moje ustawienia w windowsie i internecie się zmieniają. Nie wiem jak do dokładnie napisać, może ktoś będzie wiedział o co mi chodzi. Muszę ponownie instalować tego flash’a (instaluję ze stronki Adobe) Gdy go niby zainstaluję ze stronki to i tak muszę wchodzić do C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash i tam klikam na FlashUtil9c.exe i sie instaluje. Gdy na niektórych stronkach z opcją szukania na danej stronie, gdy chcę coś wyszukać to pojawia mi sie informacja “Wymagana akceptacja Cookies przez przeglądarkę. Sprawdź ustawienia swojej przeglądarki.” Mam też problem z hasłami i loginami, a mianowicie gdy się zaloguję na jakąś stronkę i zaznaczę opcję “loguj mnie przy każdej wizycie” i gdy wyłącze przeglądarkę i ponownie ją włącze nie jestem juz zalogowany na tej stronie. Nie wiem o co kaman :cry:

Na jakiej przeglądarce?

I co to ma do Hardware :?

hardware i sterowniki > Myślałem, że może nie mam zainstalowanego jakiegoś sterownika. :frowning: Przeglądarka: Internet Explorer 7 (jest napisane w opisie niżej :smiley: )

Masz włączoną opcje blokowanie wszystkich plików Cookies aby to zmienić klikamy gdy jesteś w przeglądarce na narzędzia opcje internetowe i prywatność zmień pasek blokowania plików cookies na średni i zastosuj.Powinno wtedy działać. :smiley:

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 17:36

:smiley: Masz włączoną opcje blokowanie wszystkich plików Cookies aby to zmienić klikamy gdy jesteś w przeglądarce na narzędzia opcje internetowe i prywatność zmień pasek blokowania plików cookies na średni i zastosuj.Powinno wtedy działać.

Nic nie pomogło, zmieniłem na średni i nic.

:o U mnie miałem ten sam problem i to pomogło polecam zmianę na mozila Firefox sam sie pyta czy chcesz zapamiętać login i hasło bo internet explroer to nie nadaje się do takich rzeczy