Dzwonienie do polski przez neta

(Idealny3) #1

mam pytanie, który program do dzwonienia przez neta typu np. skupe oferuje najtańsze połączenia z polska i z numerami lokalnymi w polsce ??

proponujcie jakies programy, acha i kiedys słyszałem ze w jakimś programie dawali pare minut gratis na to by przetestować możliwości programu czy teraz też tak jest?

(lazikar) #2

Jedynym na którego bym się zdecydował to właśnie Skype. :slight_smile:

(Idealny3) #3

czyli on jest najtańszy?

(system) #4

Telefon GG (czy jakoś tak) jest chyba tańszy.

Ostatnio dużo takich się narobiło.

(lazikar) #5

On może i nie jest najtańszy, głowy nie dam, ale zapewne jest najlepszy.

Różnice nie sa wielkie zapewne.

(Idealny3) #6

a jaki znacie program nie który jest najlepszy tylko który oferuje jeszcze tańsze połączenia?

(system) #7

Cennik Tele Gadu-Gadu

Polska 0.07 PLN

USA 0.06 PLN

Niemcy 0.07 PLN

Francja 0.07 PLN

Wlk. Brytania 0.07 PLN

* ceny netto za min. poł

chyba nie, bo najpierw sygnał idzie do serwera Skype (on nie jest chyba w Polsce), potem dopiero do operatora, a w GG sygnał nie wykracza poza polskę (jeśli dzwonimy do polski, oczywiście :slight_smile: )

(Idealny3) #8

to chyba z gg jest taniej sie dodzwonić niz ze skype do polski, bo skype oferuje połączenia po 12 gr jak się nie myle fo polski, jest jeszcze tańszy jakiś program??

(system) #9

z tego, co szperałem, nie ma nic tańszego. A jeśli mówimy o droższych, to widziałem telefon, który oferował 1 minutę do polskich komórek za... 1,75 PLN :o i pisało, że 'najtaniej w sieci'

A tagie TeleGG - 2,49 na komórki do Togo (a gdzie to wogóle jest??? :slight_smile: )

(Idealny3) #10

acha a to cena netto czy brutto?? i jeszcze jedno czy za pomoca smsa mozna doładować konto?

(system) #11

Warto doczytać do końca...

(Idealny3) #12

jeszcze jedno pytanie odnośnie telefonu gg, czy rozliczanie jest co sekunde czy za minutę??

(lazikar) #13

co 30sekund.

(system) #14

15 sekund szukania:

:arrow: http://tele.gadu-gadu.pl/pomoc_16.html

żeby dowiedzieć się, że naliczanie jest 30 sekundowe.

(Idealny3) #15

dziekuje ci bardzo za pomoc :slight_smile:

(system) #16

Dzwonienie do Polski z neta jest proste. Jedziesz np. do niemiec, tam rzucają na Ciebie siatkę rybacką, ty wyciągadz telefon, dzwonisz i już :smiley:

(Andrewcio) #17

a to ma być żart czy co??

ja polecam gg telefon ew. tlenofon, dzisiaj zainstalowąłem tlenofon i jhest super

(system) #18

a jak myślisz?

(Andrewcio) #19

ja mysle ze żart, ale autorowi tematu nie jest do śmiechu bo pod avatarem ma banitke :D:D