Dzwonienie do polski przez neta

mam pytanie, który program do dzwonienia przez neta typu np. skupe oferuje najtańsze połączenia z polska i z numerami lokalnymi w polsce ??

proponujcie jakies programy, acha i kiedys słyszałem ze w jakimś programie dawali pare minut gratis na to by przetestować możliwości programu czy teraz też tak jest?

Jedynym na którego bym się zdecydował to właśnie Skype. :slight_smile:

czyli on jest najtańszy?

Telefon GG (czy jakoś tak) jest chyba tańszy.

Ostatnio dużo takich się narobiło.

On może i nie jest najtańszy, głowy nie dam, ale zapewne jest najlepszy.

Różnice nie sa wielkie zapewne.

a jaki znacie program nie który jest najlepszy tylko który oferuje jeszcze tańsze połączenia?

Cennik Tele Gadu-Gadu

Polska 0.07 PLN

USA 0.06 PLN

Niemcy 0.07 PLN

Francja 0.07 PLN

Wlk. Brytania 0.07 PLN

* ceny netto za min. poł

chyba nie, bo najpierw sygnał idzie do serwera Skype (on nie jest chyba w Polsce), potem dopiero do operatora, a w GG sygnał nie wykracza poza polskę (jeśli dzwonimy do polski, oczywiście :slight_smile: )

to chyba z gg jest taniej sie dodzwonić niz ze skype do polski, bo skype oferuje połączenia po 12 gr jak się nie myle fo polski, jest jeszcze tańszy jakiś program??

z tego, co szperałem, nie ma nic tańszego. A jeśli mówimy o droższych, to widziałem telefon, który oferował 1 minutę do polskich komórek za… 1,75 PLN :o i pisało, że ‘najtaniej w sieci’

A tagie TeleGG - 2,49 na komórki do Togo (a gdzie to wogóle jest??? :slight_smile: )

acha a to cena netto czy brutto?? i jeszcze jedno czy za pomoca smsa mozna doładować konto?

Warto doczytać do końca…

jeszcze jedno pytanie odnośnie telefonu gg, czy rozliczanie jest co sekunde czy za minutę??

co 30sekund.

15 sekund szukania:

:arrow: http://tele.gadu-gadu.pl/pomoc_16.html

żeby dowiedzieć się, że naliczanie jest 30 sekundowe.

dziekuje ci bardzo za pomoc :slight_smile:

Dzwonienie do Polski z neta jest proste. Jedziesz np. do niemiec, tam rzucają na Ciebie siatkę rybacką, ty wyciągadz telefon, dzwonisz i już :smiley:

a to ma być żart czy co??

ja polecam gg telefon ew. tlenofon, dzisiaj zainstalowąłem tlenofon i jhest super

a jak myślisz?

ja mysle ze żart, ale autorowi tematu nie jest do śmiechu bo pod avatarem ma banitke :D:D