E-250 - nie mogę włączyć

Witam,

tamten problem z baterią rozwiązany. Teraz nie mogę go włączyć. Naciskam czerwoną słuchawkę, ale nic się nie dzieje. Inne przyciski działają. (raz jakoś magicznie udało mi się włączyć telefon, ale jak to nie pamiętam). Wie ktoś co zrobić?

Pozdrawiam,

arek1242

Najczęstsza przypadłość tego telefonu to taśma i prawdopodobnie to jej wina, gdy uszkodzi się flex objawy są następujące: biały ekran, odwrócony obraz w kamerze oraz niedziałające górne klawisze (m. in. czerwona słuchawka). Koszt oryginalnej taśmy to jakieś 25zł (oczywiście bez usługi, czyli wymiany)

kolego apik -dzięki za podpowiedż ,mam starego E 250 leży właśnie na(raz po raz) biały ekran-pozdrawiam

No faktycznie, miałem czasami biały ekran. Jest tylko taka możliwość? Żadnej innej?

Powiem tak to może być wszystko, ale z doświadczenia wiem (pracowałem w serwisie gsm), że niedziałająca górna klawiatura to była wina taśmy. Oczywiście zdarzało się, że padła płytka klawiatury, ale rzadko. Po prostu jak na taśmie sie zetrą ścieżki to nie dochodzi syganł, że tak powiem z płyty głównej, która jest w dolnej częsci telefonu. Często też przestaje działać głośnik rozmów.

Niestety Samsungi slider’y to najgorsze co może być, naprawialiśmy flexy non stop. Najczęściej właśnie e250, d900, u600, u700, itp