E-book .jar na PC

Jak otworzyć ebooka na PC, który ma rozszerzenie “jar”?

Słyszałem, że można w notatniku wpisać kod html (z odnośnikiem do pliku) i zapisać go z rozszerzeniem “html”

Nie chciał bym takiego emulatora, który pokazuje tekst w rozdzielczości na telefonie! (jedne zdanie na jedną stronę by było?! a jak nie to bardzo małą czcionką)

Dzięki z góry!

P.S.

A wy jak sobie radzicie z oglądaniem ebooków na PC?

.jar chyba da się WinRarem otworzyć(rozpakować), przynajmniej jest takie rozszerzenie do wybrania w opcjach programu.Ale co będzie dalej z tym to nie mam pojęcia.

Jak dla mnie jar, no to potrzeba Javy. Masz ją zainstalowaną (JRE)? Zazwyczaj klikasz dwa razy i rusza, a jak nie to tworzyć plik z rozszerzeniem BAT i wpisujesz: java -jar ebook.jar

Zawartość zostanie uruchomiona na PC, o to Tobie chodzi?

Zainstalowałem J2RE klikam 2 razy lpm i:

vvvv.jpg?t=1212861154

tez nie działa!

Ale wpisałeś prawidłową nazwę, w tym pliku, czy na żywca kopiowałeś?

Po pierwsze w tym wypadku należało dla pewności zainstalować JDK, a nie zwykłe biblioteki.

Po drugie, cosik_ktosik nie powiedział, że aby wykonywać jakiekolwiek operacje w javie pod konsolą należy wcześniej ustawić w zmiennych systemowych odpowiednie ścieżki do katalogu gdzie znajdują się narzędzia javy.

Zobacz ten temat viewtopic.php?f=23&t=246784

masz plik jar ale brakuje ci pliku jad który zawiera informacje o pliku jar. i to wlasnie dlatego wywala taki blad.

przykładowy plik *.jad :

kiedy juz bedziesz miec taki pliczek to kliknij na niego dwa razy