E m u l e

mam kilka pytań w sprawie emula… na jakiej zasadzie działaja kolejki w emulu kolega mi mowil ze im wiecej odemnie sciagaja tym krocej czekam w kolejkach itd czy to prawda ?? podajcie jakis najlepszy serwer z najwiekszą liczbą użytkwników ale jakis specjalny do sciagania muzyki glownie hip hopu i napiszcie co najlepiej zrobic zeby byc najlepiej z emula zadowolonym co poustawiac itd… z gory dzieki

jak ktoś od ciebie ściaga to dostajesz kredyty i im bardziej jestes znany tym lepiej dla ciebie bo skraca ci sie oczekiwanie w kolejce i mułek lepiej zasysa :slight_smile: jeśli chcesz ustawień mułka to 3 topik od góry w przyklejonych tam kolega ci coś doradzi a jesli chodzi o server to razorback2 tam jest zawsze najwięcej plików i użytkowników :slight_smile:

Co do pierwszej czesci pytania. Tak to prawda: im wiecej wyszlesz danemu uzytkownikowi tym szybciej pniesz sie w gore w kolejkach. Jesli zas chodzi o serwer to najwiekszym jest Razorback.

gdzie moge sprawdzic ilosc kredytow itd ??

Tego nie da sie sprawdzic

Przed chwilą dałem info w temacie o problemach z emule, ze mozna sprawdzic to, posaidaąc eMulePlus.

Ogólnie nie polecam e(mułka) bo jest wolny a nie zawsze komuś coś udostępnisz i nie zawsze będziesz szybko ściągał polecam Ci za to BearShare jest bardzo dobry szybki program…

to prawda muł to muł a co do misia to jest to darmowe? bo dzisjai sciagnałem na próbe ale z tego co widz to trzeba wykupic jakis kod?

osobiscie polecam dc++401 the best

Nie nie trzeba nic płacić. Tylko tam Ci zainstaluje trochę syfu typu weather condition czy jakoś tak ale to odinstalujesz albo wogóle tych programów nie związanych z bearshare nie dopuszczaj do połączenia(jeśli masz firewalla) albo jeden skan spybotem lub ad-warem załatwi sprawe