E-mail do admina - odpowiada?

Witam

Czy administrator dopowiada na wysłane do niego e-maile ? Bo pisałem wczoraj i jeszcze nie dostałem odpowiedzi, chyba, że okres odpowiedzi to ~100h ?

Cham i prostak ten administrator, że jeszcze Ci nie odpisał. Jak tak mógł! Administratorze:

a co ta afera? na forum są tematy gdzie czeka się lata na odpowiedź, najstarszy jaki widziałem to po 11 latach użytkownik dostał odpowiedź :smiley: :smiley:

Ale gdzie ja się źle odniosłem ? Po prostu pytam… to źle ?

Dużo to wniosło do tematu :wink:

Cierpliwy

nie jesteś

wcale.

To fakt, nie jestem. Chciałby móc coś wrzucić na DB w bloga, ale muszę najpierw znajdź odpowiedź admina… :wink: Czekam jeszcze :stuck_out_tongue:

Trochę zmienię temat na chwilkę. Skąd ty wydarłeś ten obrazek? Taka miniatura ważąca 5MB? Mistrzostwo świata jak dla mnie. Szacun :laughing:

Może admin już zrobił sobie świąteczną przerwę od wnerwiających maili?

Black list zasługi może być długi:
Cygan domaga się wolności kury i wnioskuje o wypuszczenie drobiu,
brak przecinka obraża Misiewicza portalu i zagraża jego poślubionej…
grzeczniej nie dało się się walnąć,
itd, itp, itl, ing…

Nie znamy wynalazków, o jakie domaga się petent i nie znamy formy.

5MB ? Chyba coś Ci się przewidziało :slight_smile: niecałe 5KB :slight_smile:

Zwykłe pytanie to było, bez czepialstwa itp :stuck_out_tongue:

Yoda nie jest moją miniaturką :slight_smile:

Ale ja pisałem do @bachus. Jest to zaznaczone w prawym górnym rogu posta :wink:

:face_with_head_bandage:
Fajny OFFTOPIC a teraz czekam na admina :smiley:

Nie złość się na offtop. To, że będziemy gadali na temat nie sprawi że odpisze do ciebie szybciej :wink:

Ja się nie złoszczę na OFFTOPIC, a ikonka :face_with_head_bandage: nawiązywała do mojego błędy, myślałem, ze chodzi o moją miniaturkę :stuck_out_tongue:

Możesz poczekać… Ze dwa miesiące temu pisałem przez formularz kontaktowy i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi XD

To ładnie szanują użytkowników.

W twoim wypadku kontakt z redakcją może okazać się szybszą opcją skoro sprawa dotyczy bloga.
Kontakt: https://www.dobreprogramy.pl/OPortalu.html#redakcja

Spamuj po kolei, może ktoś raczy odpowiedzieć

Pisałem na e-mail admina i redakcji wczoraj, teraz na e-mail partnera i… czekam :wink: