E-mail w tlenie

Mam problem z odpowiedziami na meile w skrzynce o2. Gdy wybiore opcje “odpowiedz” to nie da się pisać w ogóle. Pomoże ktoś?

Spróbuj z innej przeglądarki (Tlen korzysta z Internet Explorera do wyświetlania strony WWW skrzynki pocztowej).

Ale wcześniej wszystko było ok.

Usuń ciasteczka, odśwież za pomocą CTRL+F5, a jak nie to skorzystaj z CCleaner.

po pierwsze Tlen to kichaaaaaaaaaaa sorki że się nie wypowiem na team problemu tylko ogólnie. miałem konto na tlenie ale znudziło mnie…“wysłane przez o2” tragedia takiego spamu nie ma nigdzie jak tam… nawet jak dodasz jako spam to i tak przychodzi około 3-4 maila dziennie… tragedia… na szczęscie jestem posiadaczem konta gmail obecnie i jestem zachwycony

Po pierwsze akceptujesz tlenowy spam zakładając tam skrzynkę (jest o tym mowa w regulaminie), a po drugie jest możliwość wyłączenia tego za pomocą smsa.

Cennik:

Wyślij SMS-a o treści o2 na numer:

* 7101 (brak reklam przez miesiąc, koszt 1,22 zł z VAT),

* 7537 (brak reklam przez 6 miesięcy, koszt 6,10 zł z VAT),

* 7909 (brak reklam przez 12 miesięcy, koszt 10,98 złotych z VAT).

Odnośnie spamu to poczta na O2 i tak jest w miarę czysta w porównaniu do WP, Onetu czy Interii. O komunikatorze nie wspomnę bo to miód, malina w porównaniu do GG.

Odnośnie problemu napisz do O2, u mnie nic takiego nie występuje (nie korzystam z poczty przez www tylko przez klienta) i wszystko jest OK.

Kiedyś tak było, ale już nie jest. Ostatnio czytałem porównanie liczby spamu (a raczej chodziło o tzw. mailing) na różnych skrzynkach mailowych, o2 wyszło dość kiepsko. Co ciekawe, ilość otrzymanego spamu zależała także od danych podanych przy rejestracji.

A ja proponuję - Polbox :slight_smile: Choć zapomniałem, Polboxu już nie ma.

Dodane 04.07.2009 (So) 23:57

O, tutaj to porównanie:

http://www.idg.pl/news/346736/A.najwiek … .jest.html

jeszcze raz napiszę…skoro na spam zeszedł temat! !!

Racja w końcu z czegoś te 10gb jest i 100mb w załącznikach :slight_smile:

I wiecznie niedziałający interfejs :slight_smile: