E-Mule i znajomi?

Pyt1. Do czego słuzy opcja dodaj do listy znajomych, i czy istnieje opcja aby tylko wybrani mogli ode mnie sciagac??

Pyt2. Może ktos mi wytlumaczyc co oznaczaja ustawienia:

e-mule 3.00: USTAWIANIE/PLIKI/ widza moje pliki. Chodzi mi otojakie sa roznice miedzy “wszyscy” “znajomi” i “nikt” i kiedy ich uzywac??

Z gory THX

http://donkey.outs.pl/ zarejestrować się i poczytać o konfiguracji mułka:

dział: Problemy [eMule], temat: Konfiguracja emule … pierwsze kroki :slight_smile:

Nie ma takiej mozliwosci aby tylko wybrańcy,znajomym moze co najwyżej podarować slota i będą od ciebie trochę szybciej sciągać ale nie można tego ograniczyć,ze tylko swoi,ideea p2p polega na dzieleniu ze wszystkimi inaczej sieci by padły.

Widzą moje pliki

NIKT:to jest standardowe zaznaczone i radze nie zmieniać

ZNAJOMI:ewentualnie mozesz to zaznaczyc aby tylko ludzie których masz dodanych do nzajomych pliki wiedzieli,ale jesli dodajesz na zazadzie,pierwszy lepszy to nie radze tego robić

WSZYSCY:ta opcja pozwala na zobaczenie twoich plików wszystkim,ale UWAGA:TO NIE JEST ZALECANE AW RĘĆZ ODRADZANE,TYM SPOSOBEM PCHASZ SIĘ W ŁAPY TAKIM GOSCIOM JAK RIAA,MPA,FBI I INNYM KÓRZY CHCĄ POŁOŻYĆ KRES SIEIĄ P2PWIĘC ODRADZAM ZAZNACZANIA TEJ OPCJI ABY NIE WYSZPIEGOWALI CO MASZ NA DYSKU,OCZYWSCIE TAKŻE POLECAM AKTUALIZACJĘ CO TYDZIEŃ IPFILTER.DAT