E-Mule - Przedświąteczna awaria czy koniec osiołkowania?

Od dłuższego czasu uzywam emule. Ostatnia wersja to 0.50. Kilka dni temu nagle wyłączono serwery i osiołek nie może nigdzie podłączyć się. Ma ktos podobny problem? Awaria czy schyłek?

jeśli wyłaczyli to znaczy, że wylaczyli na amen.

zresztą.
jest rok 2018 (duh prawie 2019), wersja którą posiadasz jest z 2010 - dlaczego? rozumiem wygodę, ale dlaczego?

No tak ale podobnych awarii bylo kilka i zawsze osiołek wstawał a poza tym nowa wersja wyszła we wrześniu ale ona też nie działa. Aż dziw bierze ze nikt nie pisze o tym nigdzie. Czyżby ludzie ściągali czymś lepszym?

zaden serwer nie dziala?

Klikam na poszczególne. O ile na liście nie są na szaro, to i tak emulek nie może się z nimi połączyć. “Wygląda na wyłączony”

Ja się powiem szczerze zdziwiłem że jeszcze ktoś używa tego dinozaura i że to jeszcze funkcjonuje…
To coś jak winamp…

1 polubienie

Ale wciąż niezawodny! OK, jakby nie zadziałał co jest teraz czyms nalepszym do ściagania? (Filmy / muzyka)

Netflix, Spotify?

1 polubienie

Ale ja potrzebuje zachować cos na dysku

To wyskocz do pobliskiego empiku i kup płytę. Masz prawo wykonać kopię bezpieczeństwa zakupionej muzyki czy filmu.

Chcesz piracić to nie na tym forum.

Piraceniem nie nazwałbym np: ściąganie “Kuchennych rewolucji” czy setek innych programów TVNowskich których nie mogę odtworzyć w TVN Playerze ze względu na swoją lokalizację, stąd pytanie o Emulka, ale jeśli to przewyższa wiedzę to lepiej chyba czasem wykorzystać moment na to by siedzieć cicho. Nie umiesz pomóc - nie popisuj się.

Jeśli ktos może jakoś pomóc konstruktywnie - Proszę - Dziękuję

Mam niemiłe wspomnienia z e-mule (zmule), jak i z Bearshare. Ten program jeszcze działa, jest aktualizowany?

Ostatnia wersja wyszła we wrześniu ale uzywałem poprzedniej bo była stabilna. Owszem - program wymaga trochę pogłówkowania przy konfiguracji ale potem spokój na lata.

To nie lepiej do takich zastosowań pokombinować z VPN?

Tylko że tutaj wszystko jest jasne, proste, uzywam od lat, poza tym iż wszystkie serwery wyłączyli

Uważasz, że nieupoważnione rozprzestrzenianie filmu wyprodukowanego w Hollywood jest piraceniem, ale filmu wyprodukowanego przez TVN to już nie bo mniejszy budżet? :smiley: A muzyka o której wspomniałeś to pewnie soudtracki do kuchennych rewolucji? Przestań się wygłupiać.
@Michal_88 podał ci najlepsze rozwiązanie, jeśli masz jakieś problemy przy odtwarzaniu związane z blokadami regionalnymi.

To Ty uważasz chyba że każde raczej rozpowszechnianie (Jeśli już chcemy być precyzyjni - a nie rozprzestrzenianie) - w rzeczywistości tak nie jest, bo nie każde.

Co do TVN-owskich produkcji - jeśli sam TVN wrzuca swoje filmy za darmo do sieci na oficjalnych stronach, to chyba nie ma znaczenia gdzie je ściągnę. Ale jak znam Ciebie to zaraz okaże się że kierownictwo TVNu nie wie nic o tym co robią podwładni i to błąd polityki firmy. Jeśli wtrącisz zaraz że to dzięki dochodom z reklam to ściągnij sobie kiedyś wspomniane Kuchenne Rewolucje z Emule a zobaczysz coś co Cię zdziwi. Aha, przepraszam - nie ściągniesz, bo nie umiesz rozwiązać problemu serwerów, ale dogadywać owszem. W tym nie pomogę, choć pisałem o milczeniu - nie skorzystałeś.

Z muzyką podobnie - ściągam setki zespołów które promują się same wrzucając swoje produkcje do sieci. Obiecuję wysłać do każdego z nich list z przeprosinami że spełniam ich marzenia i rozpowszechniam ich muzykę, by stali się popularniejsi tak jak sami chcięli.

Podczas wyjaśniania Ci świata od zera, rozwiązałem problem z serwerami. (Wszystkich którzy mieli podobne problemy zapraszam do kontaktu) Szkoda że nie dzięki Tobie, ale widać łatwiej szukać dziury w całym niż łaty.

Rozumiem że reklamy do tych seriali z których są one finansowane też oglądasz? Albo płacisz za konto premium na tvn playerze? I dajesz znać reklamodawcom że obejrzałes żeby zapłacili za kolejną odsłonę tvnowi?

Nie lubie cytować siebie:

Jeśli wtrącisz zaraz że to dzięki dochodom z reklam to ściągnij sobie kiedyś wspomniane Kuchenne Rewolucje z Emule a zobaczysz coś co Cię zdziwi.

Temat do zamknięcia