E-mule

(Adi 13) #1

mam pytanie po zainstalowaniu e mule co zrobic aby mozna bylo sciagac pliki bo niewiem co zrobic z gory dzeki

:slight_smile:

(Morgenowsky) #2

Hm... z tego co wiem to jest program P2P i zapewne b臋dziesz je 艣ci膮ga艂... nielegalnie, tak, 艂adnie tak ?? :smiley: :wink:

(system) #3

Po zainstalowaniu zmie艅 na j臋zyk polski w ustawieniach, wtedy o wiele bardziej zrozumiesz ten program.

呕eby 艣ci膮ga膰 pliki musisz si臋 po艂膮czy膰 z serwerami, a nast臋pnie u偶y膰 funkcji 'szukaj'.

:arrow: Morgen nie rzucajmy s艂ow na wiatr. Nie ka偶dy u偶ywa program贸w P2P do nielegalnego 艣ci膮gania plik贸w :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

(Morgenowsky) #4

Hehe... no niby nie. Ale on sie jednak pyta o to :slight_smile: Dobra... wracajmy do tematu :slight_smile:

(system) #5

Pyta o to ?? O co...chyba o 艣ci膮ganie plik贸w. adi nie powiedzia艂 do jakich plik贸w i ja w to nie wnikam, a Ty zasugerowa艂e艣 'nielegalno艣膰' :slight_smile:

Pozdrawiam :stuck_out_tongue:

(Madafaker) #6

Generalnie nie ma si臋 o co spiera膰...jedno jest pewne trzeba mie膰 mocne nerwy przy 艣ci膮ganiu plik贸w tego typu programami,oraz w艂膮czonego kompa przez ca艂膮 dob臋...

(system) #7

adi tutaj kolega ma racj臋. A tymbardziej je偶eli nie masz publicznego IP to przez eMula za wiele nie po艣ci膮gasz :stuck_out_tongue:

(Szamrok) #8

Oj tak znam to z wlasnego doswiadczenia. Mule na wewnetrznym ip jest strasznie mulasty :smiley: Sciaganie duzych plikow trwa wieki. Zamiast mulka polecam winmx'a bo lepsze transfery na nim mozna osciagnac, choc w polsce nie uzywa go zbyt duzo userow i moze byc problem z polskimi filmami chociazby, no ale nie kazdy polskie filmy sciaga :stuck_out_tongue: . Kazzy nie polecam bo wstyd tego uzywac nawet :smiley: A tak na marginesie to BT i IRC nie ma rownych jesli chodzi o p2p :slight_smile:

(Adi 13) #9

a jesli mozna spytac ??

jaki polecacie program do sciagania gier muzy i filmow gdzie jest szybki transfer???

jak macie to podajcie linki gdzie mozna go sciagnac

oczywiscie jestem wewntrznym ip

dzeki za szybka odp.

adi

(system) #10

To jest forum o legalnym oprogramowaniu, a cos mi sie nie wydaje, 偶e te gry, filmy i muza b臋d膮 legalne.

Proponuj臋 zapozna膰 si臋 z regulaminem.

A co do transfer贸w to zale偶y od Twojego 艂膮cza i od osoby, od kt贸rej co艣 艣ci膮gasz.

(Gierasso) #11

no jakis dobrz p2p, bo to nie ma znaczenia co sciagasz... aha nastepnym razem zapytaj "jaki polecacie program do sciagania legalnego oprogramowaniap" wtedy ci wszyscy odpowiedza :wink:

(system) #12

Chocia偶 zachow贸jmy pozory i nie m贸wmy otwarcie do czego u偶ywamy programu P2P.

Pozdrawiam :slight_smile:

(Krzysiek21) #13

Owszem,trzeba mie膰 nerwy,ale takie drugiego programu p2p nie znajdziesz.

Mo偶na u偶ywac r贸znych Torentta,Kazaa,lub innych,ale tylko przez eMule masz zagwaranotowane,ze nie natrawisz na fake,oczywiscie,nie trawisz,jesli bedziesz sciga艂 przez linki ed2k a nie przez wyszukiwarke,to cos tkaiego co w kazie SIG.

Co do pr臋dkosci,to aby przekona膰 sie na osio艂ku,to 2 godziny test贸w jedego moda nie wystarcz膮.

Aby przetestwoac konkretnego,daje mu sie oko艂o 24-36 godzin.tak,mozna tylko stwierdzic,czy mod,jest dobry,na nasze 艂膮cze,czy nie,a jak nie,to testujemy kolejnego.oczywscie znaczenie te偶 ma tutaj,liczba sci膮ganych plik贸w.

powinno sie sci膮g膮膰,ok15-20 plik贸w na raz,przy mniejszej liczbie nie ma sensu,bo sie marnuje przepustowosc 艂膮cza.

Najlepsze mody,to Sivka,Pawcio ,Black Hand i Plus.

Pawcio i Black,s膮 z klientem Kademlii,jest to seic bezserwerowa,ale jest ona narazie w fazie test贸w.

Co do samego sci膮gania,to najlepiwej,miec IP publiczne,czyli widocznie na zewn膮trz,a jak jestes w sieci,to jedynie adimin,moze cie uratowa膰 otwieraj膮c ci port 4662.

Spr贸buj siobie pulsa,zainstaluj i daj mu z 10 do 15 plik贸w na poczatek,i zostaw na ca艂e 12 godzin,go.

Ja go teraz u偶ywam,i narazie jestem,zadowolony,mimo ze nie wyci膮gn膮艂em,z niego jeszcze wysztkich mo偶liwosci sci膮gania to jednak, to jest ju偶 du偶o.