E-mule

mam pytanie po zainstalowaniu e mule co zrobic aby mozna bylo sciagac pliki bo niewiem co zrobic z gory dzeki

:slight_smile:

Hm… z tego co wiem to jest program P2P i zapewne będziesz je ściągał… nielegalnie, tak, ładnie tak ?? :smiley: :wink:

Po zainstalowaniu zmień na język polski w ustawieniach, wtedy o wiele bardziej zrozumiesz ten program.

Żeby ściągać pliki musisz się połączyć z serwerami, a następnie użyć funkcji ‘szukaj’.

:arrow: Morgen nie rzucajmy słow na wiatr. Nie każdy używa programów P2P do nielegalnego ściągania plików :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Hehe… no niby nie. Ale on sie jednak pyta o to :slight_smile: Dobra… wracajmy do tematu :slight_smile:

Pyta o to ?? O co…chyba o ściąganie plików. adi nie powiedział do jakich plików i ja w to nie wnikam, a Ty zasugerowałeś ‘nielegalność’ :slight_smile:

Pozdrawiam :stuck_out_tongue:

Generalnie nie ma się o co spierać…jedno jest pewne trzeba mieć mocne nerwy przy ściąganiu plików tego typu programami,oraz włączonego kompa przez całą dobę…

adi tutaj kolega ma rację. A tymbardziej jeżeli nie masz publicznego IP to przez eMula za wiele nie pościągasz :stuck_out_tongue:

Oj tak znam to z wlasnego doswiadczenia. Mule na wewnetrznym ip jest strasznie mulasty :smiley: Sciaganie duzych plikow trwa wieki. Zamiast mulka polecam winmx’a bo lepsze transfery na nim mozna osciagnac, choc w polsce nie uzywa go zbyt duzo userow i moze byc problem z polskimi filmami chociazby, no ale nie kazdy polskie filmy sciaga :stuck_out_tongue: . Kazzy nie polecam bo wstyd tego uzywac nawet :smiley: A tak na marginesie to BT i IRC nie ma rownych jesli chodzi o p2p :slight_smile:

a jesli mozna spytac ??

jaki polecacie program do sciagania gier muzy i filmow gdzie jest szybki transfer???

jak macie to podajcie linki gdzie mozna go sciagnac

oczywiscie jestem wewntrznym ip

dzeki za szybka odp.

adi

To jest forum o legalnym oprogramowaniu, a cos mi sie nie wydaje, że te gry, filmy i muza będą legalne.

Proponuję zapoznać się z regulaminem.

A co do transferów to zależy od Twojego łącza i od osoby, od której coś ściągasz.

no jakis dobrz p2p, bo to nie ma znaczenia co sciagasz… aha nastepnym razem zapytaj “jaki polecacie program do sciagania legalnego oprogramowaniap” wtedy ci wszyscy odpowiedza :wink:

Chociaż zachowójmy pozory i nie mówmy otwarcie do czego używamy programu P2P.

Pozdrawiam :slight_smile:

Owszem,trzeba mieć nerwy,ale takie drugiego programu p2p nie znajdziesz.

Można używac róznych Torentta,Kazaa,lub innych,ale tylko przez eMule masz zagwaranotowane,ze nie natrawisz na fake,oczywiscie,nie trawisz,jesli bedziesz scigał przez linki ed2k a nie przez wyszukiwarke,to cos tkaiego co w kazie SIG.

Co do prędkosci,to aby przekonać sie na osiołku,to 2 godziny testów jedego moda nie wystarczą.

Aby przetestwoac konkretnego,daje mu sie około 24-36 godzin.tak,mozna tylko stwierdzic,czy mod,jest dobry,na nasze łącze,czy nie,a jak nie,to testujemy kolejnego.oczywscie znaczenie też ma tutaj,liczba sciąganych plików.

powinno sie sciągąć,ok15-20 plików na raz,przy mniejszej liczbie nie ma sensu,bo sie marnuje przepustowosc łącza.

Najlepsze mody,to Sivka,Pawcio ,Black Hand i Plus.

Pawcio i Black,są z klientem Kademlii,jest to seic bezserwerowa,ale jest ona narazie w fazie testów.

Co do samego sciągania,to najlepiwej,miec IP publiczne,czyli widocznie na zewnątrz,a jak jestes w sieci,to jedynie adimin,moze cie uratować otwierając ci port 4662.

Spróbuj siobie pulsa,zainstaluj i daj mu z 10 do 15 plików na poczatek,i zostaw na całe 12 godzin,go.

Ja go teraz używam,i narazie jestem,zadowolony,mimo ze nie wyciągnąłem,z niego jeszcze wysztkich możliwosci sciągania to jednak, to jest już dużo.