E:\ nie jest dostępny.Odmowa dostępu.Walczę z tym już 2 dni?

Zainstalowałe Win On Cd 3,8 ( Roxio), mój błąd bo stara wersją, oczywiście pojawił się problem ze stacjami dysków.

Ok. usunąłem klucze Reg Multi Sz upper i lowers filters, nie pojawiają mi się już dymki o przestarzałych sterownikach powodujących niestabilną pracę systemy. Jest Ok.

Problem w tym, że kiedy loguję się jako inny użytkownik (żony pulpit) to przy wyborze stacji dysków np. DVD czy nagrywarki pojawia się komunikat E:\ nie jest dostępny. Odmowa dostępu.

Żona jak i ja ma uprawnienia administratora. Już dwa dni walczę żeby coś zrobić, szukam w ustawieniach, szukam w tematach pomocy i nic.

Jeżeli podpowiesz mi na pewno proste rozwiązanie tego problemu to będę wdzięczny.

Pozdrawiam Robert

zrób przywracanie systemu! !!

Dziękuję za hit, którego nie znałem , jak i również dziękuję za szybki czas reakcji 4 min. Jestem pierwszy raz na forum i zostałem zaskoczony.

Dzięki.

jeżeli kazde z was loguje się na hasło, to nie masz uprawnień do przeglądania drugiego pulpitu. Jedyne co możesz spróbować zrobić, to przejęcie na wlasność lub po prostu, zlikwiduj haslo logowania (udostępnij wszystko). Wtedy spróbuj wejść. Pytanie drugie, czy dysk E:, to wirtual?

Jeżeli tak, to możliwe, że blokuje Cię obraz.